Antalya Lambert Servisi

Antalya Lambert Servisi siz değerli Antalya sakinleri için bakım ve tamir işlerinizi güvenle yaptırabilmenizi sağlar.

Antalya Lambert Kombi Servisi

Hizmetlerimiz arasında yeni kombi alacak kişilere uygun kombi seçebilmeleri için bilgilendirmede bulunma ve uygun olan cihazı tavsiye etmek de bulunmaktadır.

Kombi seçimi kimi zaman çok karmaşık bir iş olmaktadır. Firmaların çok fazla kullanıcıya hitap etme amacıyla ürettiği pek çok çeşitte cihazlar vardır.

Cihaz modellerinin çeşitli olmasının yanı sıra bu çeşitlerde kendi içlerinde çalışma kapasitelerine göre pek çok alternatife sahiptir.

Bu alternatifler arasında kaybolmak istemiyorsanız Antalya Lambert Servisi şubemizden destek alabilirsiniz.

Kombi seçimi sırasında ortamın metre kare cinsinden büyüklüğü, evin cephesi ve ısıtma tesisatının türü gibi pek çok faktör önemli rol almaktadır. Örneğin alttan ısıtma yapılan ortamlara kapasitesi yüksek kombiler seçilmelidir.

Eviniz için ne kadarlık kapasiteye sahip bir kombi cihazının uygun olduğunu öğrenmek için Antalya Lambert Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kombi Montaj Hizmeti

Kombi seçiminden sonra büyük bir öneme sahip kurulum aşaması gelir. Kurulum alanında uzman kişilerce yapılmalıdır. Kurulum sırasında kombi cihazının dışına mutfak dolapları yaptırırken tüm çevresinin kapanmamasına dikkat ediniz.

Acil müdahalelerde engel olAntalya adına cihaza kolayca erişilebilecek şekilde bir kaplama işlemi yaptırılmalıdır. Cihazın montajında ise Antalya Lambert Servisi ekiplerimiz matkap kullanAntalyatadır.

Tesisat kurulumunda önemli olan noktalardan biri ise kayıpları artıracak donanımlardan kaçınmaktır. Çok fazla bağlantı ve dirsek kullanmak cihazın performansını ve verimini kötü yönde etkileyecektir.

Tesisat kurulumu sırasında Antalya Lambert Servisi ekiplerimiz mümkün olan en kısa tesisat sistemini kurmak için canla başla çalışacaktır.

Bacalı kombi cihazları her ne kadar tavsiyede edilmese de kullanma durumunda olmanız halinde dikkat etmeniz bazı hususlar vardır.

Bu hususlardan en önemlisi kombi cihazının bulunduğu ortamda taze hava girişi sağlayan menfezlerin bulunmasıdır.

Bu menfezler asla kapatılmamalıdır. Bacalı kombi cihazlarınızdan kurtulmak istediğinizde ise çalışanlarımız size yardımcı olacaktır.

Bacalı tip kombi cihazdan kurtulup, yoğuşmalı kombi cihazına geçmeniz can ve mal güvenliğiniz için en doğru hareket olacaktır.

Yoğuşmalı kombi cihazlarında sağlığınızı etkileyebilecek tek tehlike tahliye hortumlarından çıkan sulardır. Tasarımla birlikte bu suya ulaşımınız zorlaştırılmıştır.

Zira bu sular zehirli olmakla beraber temas etmeniz halinde sağlığınızı bozabilmektedir.

Odanızın sıcaklığını termostat ile kontrol etmek isterseniz çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Termostatların montajı sırasında büyük öneme sahip hususlardan biri termostatın konumudur.

Termostat kapı, cam, balkon kapısı vb. gibi sıcaklığın sabit olmadığı yerden uzak odanın orta taraflarına doğru konumlandırılmalıdır.

Kombi cihazınızı kullanmaya başladıktan sonra ise periyodik bakımları takip edip aksatmamanız sizin ve cihazınız için çok önemlidir.

Bakımları aksatılmayan bir kombi her daim yüksek verimlilikte çalışacaktır. Bakım işlemleriniz için lütfen şubemiz ile irtibata geçiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!