Antalya Beko Servisi

Antalya Beko Servisi, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sık bir şekilde tercih edilen Beko marka cihazların garantili bakım ve onarımını yapmaktadır. Yıllardır uzman kadrosu ile Beko marka cihazlara gerekli müdahaleleri yapan ve müşterilerinin yüzünü güldüren servisimiz Antalya bölgesinin tüm ilçe ve semtlerinde aynı kalitede ekonomik hizmetlerini sürdürmektedir.

Güler yüzlü personelimiz, sonuç odaklı işlem yürütmektedir. Ayrıca Beko’nun orijinal yedek parçalarını temin etmekle beraber taşıma, montaj ve temizlik gibi işlemlerini de bizzat ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Beko’nun mutfaklarda sık tercih edilen cihazlarından birisi buzdolaplarıdır. Buzdolaplarının iyi soğutmama nedenlerinden birisi gaz ile alakalıdır. Gaz kaçağı ya da gaz bozulması dediğimiz arızalar neticesinde buzdolapları iyi bir şekilde soğutma yapamazlar.

Gaz kaçağı durumu genellikle yeni alınan cihazlarda görülmezler. Ancak cihazınız yeni ve gaz kaçağı sorunu yaşıyorsanız taşıma ya da kurulum esnasında bir sorun ortaya çıkmış demektir, Antalya Beko Servisi ekiplerimizle vakit kaybetmeden irtibata geçmelisiniz.

Beko’nun bir diğer kullanışlı cihazı klimalardır. Klimaları ilk alındıklarında gerekli montajı düzgün bir şekilde yapılması gereken cihazlardır. Boruların dekoratif bantla sarılması ile klimanızın ömrü uzayacaktır, bunu mutlaka servisinizden talep ediniz.

Ayrıca rekorlu birleştirme veya sert lehimle birleştirme işlemleri de yine Antalya Beko Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Banyoların olmazsa olmaz cihazlarından bir tanesi de Beko kurutma makineleridir. Beko kurutma makineleri çamaşırlarımız için son derece yardımcı cihazlardır. Ancak bazı durumlarda müşterilerimiz kurutma makinesinin programının çok uzun sürdüğünden şikâyet edebiliyorlar.

Eğer kurutma makinenizin programı çok uzun sürüyor ise muhtemelen cihazınız nem oranını ölçmektedir. Kurutma süresi de bu duruma göre farklılık gösterebilir. Bu durum enerji tasarrufu açısından önemlidir.

Beko televizyonlar her platforma ve ihtiyaca cevap veren cihazlardır. Farklı kalınlıkta, çözünürlükte ve büyüklükte televizyonlar Beko kalitesi ile insanlara sunulmaktadır. Televizyonlar LED, LCD ya da plazma olarak evlerde ya da işletmelerde yerini almaktadır. Ancak bazı durumlarda arızalar ortaya çıkabiliyor ve bu durum can sıkabiliyor.

Kullanıcı hatalarından ortaya çıkan ekran çatlaması ya da ekran kırılması telafisi zor arızalardandır. Antalya Beko Servisi olarak ekran çatlaklarında ilk müdahaleyi yapıyoruz. Ancak cihazlarınızı bu gibi ciddi durumlardan koruma adına bir takım tedbirler alabilirsiniz.

Beko’nun çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve klima gibi daha birbirinden pek çok faydalı cihazı bulunmaktadır. Beko markası adı altında tüm bu cihazların bakımını ve onarımını garantili bir şekilde yapıyoruz. Cihazlarınızla ilgili sormak istediğiniz her soruda ya da bakım-onarım talebinde Antalya Beko Servisi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!