Servisim › Vaillant Servisi

Ankara Vaillant Servisi

Kombi, klima ve beyaz eşya bakım servisleri, aradığınız hizmeti sunmaktadırlar. Sağlıklı bir teknik servis hizmeti için, Ankara vaillant Servisi elemanları, aradığınız hizmeti sunmaktadırlar. Teknik bilgi yanında, uzman işçilik ve profesyonel çalışma yöntemleri, teknik servis elemanlarının belirgin özelliğidir. Bu özellikler, kombi, klima ve beyaz eşya bakımında uzman olan Ankara Vaillant servisi elemanlarında bulunmaktadır.

Ankara Vaillant servisi doğal gaz ve kombi bakımı konusunda eksiksiz bir hizmet ve performans ortaya koymaktadır. Küplerin her zaman deneyimli ve kabiliyetli oluşuyor sizin için avantajlı seçenekler ortaya koymaktadır. Gerektiğinde kat kaloriferinin bakımını yapan gerektiğinde ise doğalgaz altyapı tesisatını gözden geçiren uzmanlar arıza konusunda da gereken hemen yapıyor. Atölye şartları oldukça donanımlı olduğu gibi Ankara Vaillant Servisi gittiği her yerde bu donanımlı hizmeti müşterilere ulaştırmaya devam ediyor. Son derece sağlıklı koşullarda ve güvenliği ekiplerinin çalışması ile birlikte doğal gaz ve kombi kullanımından üst düzey verim elde etmeniz mümkündür. Özellikle hassas müşterilerin aradığı nitelikler ve özellikler hem elemanlarda bulunuyor hem de servis garantisi en iyi şekilde gözler önüne seriyor. Altyapı aşamasında başlayan kaliteli çalışmalar ilerleyen zamanlarda proje çizimi aşamasında ve sonrasında en olumlu sonucu ortaya koyuyor. Güvenli bir iletişimle birlikte sağlıklı adım atabilir fırsatlardan yararlanabilirsiniz.Online ulaşım imkânı veya bir başka seçenek olan telefon ulaşımı sayesinde servis hizmeti noktasında en üst düzey ve kalifiye hizmeti hemen alabilirsiniz.

  • Ankara Vaillant Merkez Servisi
  • Vaillant Kombi Klima Şofben Servisi
  • Klima Bakımı
  • Kombi Yedek Parça
  • Şofben Tamiri
  • Telefon İle Destek
  • Kalite Standartlarına Uyan Çalışma
  • Hijyenik Müdahaleler
  • Güleryüzlü & Profesyonel Personel
  • Uygun Ve Ekonomik Fiyetlar

 Kombi bakımı ile rahat bir kış geçirmek mümkün. Kombiler bakımlı olursa, yıllık periyodik bakımları ihmal edilmezse, kış aylarında sıkıntı çıkarmaz. Bu nedenle, kombi bakımları, kış aylarından önce, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında yapılmalıdır.

Önemli olan, soğuk bastırmadan işlemin tamamlanmasıdır. Yaz aylarında rahat etmenin yolu klimalardır. Ancak, yaz aylarında ikide bir bozulan klimalar can sıkar. Bu nedenle, yaz aylarından önce Nisan, Mayıs aylarında, klima yıllık bakımı bitmiş olmalıdır.

İlk kullanımdan önce Vaillant Markalı tüm ürünlerinizi Ankara Vaillant Yetkili Servisi ile iletişime geçerek garanti altına aldırınız. Kombi bakımında, servis elemanları, cihaz düğmesini çevirir ve cihazı dinler. Daha sonra, sıcak su kısmını açar ve sıcak su testi yapar.

Sıcak su kısmının randımanı test edildikten sonra, fan kısmı ve tıkanıklık kısmı, özel olarak test edilir. Bu testlerin özel olarak yapılması ile birlikte, ortaya çıkan bakım ücreti, müşteri tarafından kabul edildikten sonra, bakım işlemine geçilir. Periyodik bakımda yapılan şeyler bellidir. Ancak, fazladan yedek parça isteyen tamir işleri çıkarsa, bu durumda servis ücretinde artış olabilir.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Vaillant Servisi, Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe  Vaillant Servisi, Şentepe Vaillant Servisi, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş Vaillant Servisi, Kurtuluş , Söğütözü Vaillant Servisi, Yıldızevler  Vaillant Servisi, Hüseyingazi , Aktaş  Vaillant Servisi, Dikimevi Vaillant Servisi, Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye  Vaillant Servisi, Anıttepe Vaillant Servisi, Kolej , Maltepe , Siteler Vaillant Servisi, İskitler Vaillant Servisi, Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere Vaillant Servisi, Birlik Mahallesi , Şentepe  Vaillant Servisi, Kırkkonaklar Vaillant Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim Vaillant Servisi, Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe Vaillant Servisi, Konutkent , Bilkent , Ayrancı Vaillant Servisi, İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent Vaillant Servisi, Bağlum Vaillant Servisi, Abidinpaşa  Vaillant Servisi, Subayevleri Vaillant Servisi, Karapürçek Vaillant Servisi, Hasköy , Ufuktepe Vaillant Servisi, Aydınlıkevler Vaillant Servisi, Ümitköy, Pursaklar  Vaillant Servisi, Elvankent Vaillant Servisi, Bağlıca , Ulus, Etlik Vaillant Servisi, Emek Vaillant Servisi, Demetevler Vaillant Servisi, Bahçelievler Vaillant Servisi, Kızılay Vaillant Servisi, Gölbaşı Vaillant Servisi, Altındağ  Vaillant Servisi, Balgat Vaillant Servisi, Sincan  Vaillant Servisi, Etimesgut  Vaillant Servisi, Mamak  Vaillant Servisi, Eryaman  Vaillant Servisi, Çukurambar Vaillant Servisi, Batıkent  Vaillant Servisi, Yenimahalle  Vaillant Servisi, Keçiören  Vaillant Servisi, Dikmen Vaillant Servisi, Çayyolu  Vaillant Servisi, Çankaya Vaillant Servisi

 Klimalar, serin ve rahat yaz aylarının cihazıdır. Bu cihazlar, büyük ihtiyaç olmakla birlikte, toz ve benzeri şeylerin, klimaya dolması ile klima randımanı düşer. Ankara Vaillant Servisi tarafından zamanında temizlik ve bakım yapılmazsa, büyük arızalar neden olur. Bakım işleminde, öncelikle klima filtresi, polen ve fan temizliği yapılır. Bu temizlikle birlikte, diğer parçalarda tek tek analiz edilir ve gerekli parça ve bakım işlemleri gerçekleşir. Parça ve bakım işlemlerinin gerçekleşmesi ile birlikte, klimalar, tam randımanlı çalışmaya başlar.

 İşinin uzmanı olan ve oldukça etkili çözümler sunan Ankara Vaillant Servisi bünyesineki ekiplerimiz, tecrübeli ve etkili çözümler sunmaktadır. Tecrübeli ve etkili çözümlerle, sertifikalı eğitime tabi tutulmuş olan ekiplerimiz, aradığınız profesyonel çözümleri sunmaktadır. Çözüm sunma işlemlerinde büyük başarılara imza atan servis ekipleri, iş ahlakı eğitimi görmüş elemanlardır.

Vaillant kombi cahazlarında arıza durumlarında ekranınızda bazı rakamlar görebilirsiniz...Arıza kodu olarak nitelendirdiğimiz bu işaretlerin anlamlarını ve açıklamaları ile beraber , yapılması gerekenler aşağıda listelenmiştir. Basit müdahalelerle giderebileceğiniz bu sorunları eğer hala gideremediyseniz Ankara Vaillant Servisi ile görüşerek mağduriyetinizin sebebini bildirebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz.

VAİLLANT KOMBİ ARIZA KODLARI

Ecotec Kombi Arıza Kodları ;

F00 Arıza Kodu : Petek tesisat suyunuzda anormallik olduğunu gösterir. 

F01 Arıza Kodu : Peteklerinize yönlendirilen suyun dönüşünde sorun var demektir.

F02/F91 Arıza Kodu : Ecotec Kombi Boyler Doldurma Sensörü Bağlantılarında Problem Olduğunu gösterir.. Senyörlerde de bazı Problem Olabilir, servis çağırmalısınız.

F03/F91 Arıza Kodu : Boyler sensörünüzün bağlantı kablolarında kopma veya çıkma olabilir. Servisin görmesi gerekir.

F10 Arıza Kodu :  F10 Hatası ve F00 Hatası İle aynı anlamı taşır. Peteklerdeki suyun seviyesini ölçen sensörlerde hata var demektir. Servis ile görüşünüz.

Ecotec Kombinizde olası Hata Kodları & Ecotec kombi Ariza Kodlarının açıklamaları Nelerdir ?

Ecotec Kombi Hata & Arıza Kodlarının Açıklamaları

F11 Arıza Hata Kodu :Kombinizin peteklerine giden suyu ölçen sensörde deformasyon var demektir. Servis çağırarak değişimi gereklidir.

F13 Arıza Hata Kodu :Boyler sensörünüz arızalı, kablolarınızın kontrol edilmesi veya değiştirilmesi gerekir.

F13/F91 Arıza Hata Kodu :Boylerinizde hazır bekleyen suyunuzun değerini ölçen sensörde arıza var demektir. Servisimizle irtibat kurunuz.

F20 Arıza Hata Kodu : Peteklerinize giden suda aşırı ısınma var, hararetin gereginden fazla yükseldiğini işaret eden bu kodu gördüğünüzde kombinizi asla çalıştırmayınız.

F22/F23/F24 Arıza Hata Kodu : Su basıncınızın olması gereken değerin altında olduğunu gösterir. Doldurma musluğunuzu açarak su basıncınızı 1.5 bara getiriniz.

F25 Arıza Hata Kodu :Termo kompakt kablolarınızda kopma olduğunda bu uyarıyı alırsınız. Değişimi gereklidir.

F27 Arıza Hata Kodu : Ateşleme ile ilgili bir sorun var. 

F28 Arıza Hata Kodu : Gaz gelmemesinden dolayı veya başka bir sebepten dolayı ateşleme olmadığını belirten koddur.

F29 Arıza Hata Kodu : Cihazınız çalışıyor ama gaz gelmiyor.

F32 Arıza Hata Kodu :Baca fanınız arızalı.

F49 Arıza Hata Kodu :Voltajınızda dalgalanma var veya voltajınız düşük

F61/F62 Arıza Hata Kodu :Gaz valfiniz arızalı veya ana kartınız görevini yapmıyor. Servisimizle irtibata geçiniz.

F63 Arıza Hata Kodu : Elektronik kartınızdaki işlemcinizin hatalı görev yaptığını veya hiç görev yapmadığını belirtir.

F64/F72 Arıza Hata Kodu :Kalorifen çıkış veya dönüş suyunu denetleyen sensörünüzde sorun var.

F65 Arıza Hata Kodu :Elektronik sisteminizde aşırı ısınma uyarısı.

F67 Arıza Hata Kodu : Ana işlemci görevinde bulunan elektronik kartınız arızalı

F70 Arıza Hata Kodu : Ana kart ya da ekran kartınız değişmişse ve bu uyarıyı alıyorsanız cihaz ayarlarınız yapılmamış demektir.

F71 Arıza Hata Kodu : Kalorifer suyunuzun sıcaklık değerini ölçen sensörünüzde arıza var demektir.

F73/F74 Arıza Hata Kodu :Kombideki basıncı ölçen sensörde hata var demektir.

F75 Arıza Hata Kodu :Sirkülasyonu sağlayan pompanız yeterli düzeyde çalışmıyor veya hiç görev yapmıyor. Kontrol ettiriniz.

F76 Arıza Hata Kodu : Sıcak su üreten ana eşanjörünüzde aşırı hararet var demektir.

F77 Arıza Hata Kodu : Yoğuşmalı cihazlarda yoğuşma suyu pompası görev yapmıyor demektir. Ekip çağırınız.

F80/91 ArızaHata  Kodu : Kablo bağlantılarınızın birinde hata var demektir.

F81 Arıza Hata Kodu : Sistem hava yaptığında görülen bir koddur.

 

 

 

 

Vaillant Servisi İle İlgili Sorular

servislik

kenan akça - 2017-10-08

adıyaman gölbaşı waillant servisliği almak istiyorum acaba koşullarınızı öğrenebilirmiyim

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.