Servisim › Süsler Servisi

Ankara Süsler Servisi

 Ankara süsler servisi olarak Süsler markalı her türlü elektronik cihazların bakım onarım ve montaj işlerini yapmaktayız. Ayrıca Süsler markalı tamir ve onarım işlerini yaptıktan sonra bir yıl garanti hizmetini de vermekteyiz.

 Markası ne olursa olsun uzun yıllardır çalışan elektronik cihazlar her zaman bakıma ihtiyaç duyarlar. Özellikle kombi, klima ve tüm elektronik beyaz eşyaların bakıma girmesi, bu cihazların tüm çalışma randımanları için çok önemlidir.

Ankara Süsler servisi tüm kullanıcıların aramış olduğu teknik özellikleri barındıran tek yetkili servistir. Tamir, bakım ve onarım sırasında her türlü teknik hususlara dikkat ederek profesyonelce yapmaktayız. Ayrıca Ankara Süsler servisi olarak Süsler markası taşıyan tüm ürünlerinizin bakım ve onarımını profesyonelce yapmaktayız.

  Kış aylarının gelmesi ile birlikte tüketicileri de kombi bakım telaşı sarmaktadır. Kombi cihazların daha verimli çalışabilmesi için yıllık bakımdan geçmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden kombilerin bakımları kış ayları girmeden birkaç ay önce yapılması gerekmektedir. Kombi bakımı yapılırken, performans testinden başlayarak teknik servis işleri, parça testi ve sıcak su testlerini ve kombinin peteklere sıcak su pompalama testlerini de çevreye zarar vermeden kısa zamanda yapmaktayız.

Bu testler sonrasında tüketici şikâyetleri göz önünde bulundurarak, gerekli bakım ve onarım işlemler belirlenir. Alınması gereken ve değişmesi gereken parçalar da kısa zamanda değiştirilerek yılık bakım en iyi şekilde yapılır.

Süeler markası taşıyan kombi cihazlarınızı mutlaka Ankara Süsler Yetkili Servisi güvencesine aldırınız ki ileride doğacak sorunlarınızı tamir ve parça ücreti ödemeden yaptırabilesiniz.

 Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Süsler Servisi, Saimekadın Süsler Servisi, Oran Şehri Süsler Servisi, Esertepe Süsler Servisi, Şentepe Süsler Servisi, Basınevleri Süsler Servisi, Ayvalı , Gazi Mahallesi Süsler Servisi, Kayaş Süsler Servisi, Kurtuluş Süsler Servisi, Söğütözü Süsler Servisi, Yıldızevler ,Süsler Servisi Hüseyingazi Süsler Servisi, Aktaş Süsler Servisi, Dikimevi Süsler Servisi, Dışkapı Süsler Servisi, Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler Süsler Servisi, İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe Süsler Servisi, Kırkkonaklar Süsler Servisi, Gaziosmanpaşa Süsler Servisi, Tuzluçayır Süsler Servisi, Demirlibahçe Süsler Servisi, Akdere Süsler Servisi, Ostim Süsler Servisi, Öveçler Süsler Servisi, Yüzüncüyıl Süsler Servisi, Türközü Süsler Servisi, Beytepe Süsler Servisi, Konutkent Süsler Servisi, Bilkent Süsler Servisi, Ayrancı Süsler Servisi, İncirli Süsler Servisi, Cebeci Süsler Servisi, incek Süsler Servisi, Cevizlidere Süsler Servisi, Yaşamkent Süsler Servisi, Bağlum Süsler Servisi, Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek Süsler Servisi, Hasköy Süsler Servisi, Ufuktepe Süsler Servisi, Aydınlıkevler Süsler Servisi, Ümitköy Süsler Servisi, Pursaklar Süsler Servisi, Elvankent Süsler Servisi, Bağlıca Süsler Servisi, Ulus Süsler Servisi, Etlik Süsler Servisi, Emek Süsler Servisi, Demetevler Süsler Servisi, Bahçelievler Süsler Servisi, Kızılay Süsler Servisi, Gölbaşı Süsler Servisi, Altındağ Süsler Servisi, Balgat Süsler Servisi, Sincan Süsler Servisi, Etimesgut Süsler Servisi, Mamak Süsler Servisi, Eryaman Süsler Servisi, Çukurambar Süsler Servisi, Batıkent Süsler Servisi, Yenimahalle Süsler Servisi, Keçiören Süsler Servisi, Dikmen Süsler Servisi Süsler Servisi, Çayyolu Süsler Servisi, Çankaya Süsler Servisi

  • Ankara Süsler Teknik Servisi
  • Süsler Kombi Servisi
  • Süsler Yedek Parça
  • Orjinal Parça İle Müdahale
  • İlave ! Yıl Garanti
  • Mobil Araçlarla Anında Ulaşım
  • Bilinçli Ve Terinde Müdahale
  • Son Sistem Test Cihazları İle Arıza Tespiti

Yaz aylarında kavurucu sıcaklara karşı kullanmış olduğunuz klimalar zamanla istenilen serinliği vermez. Bunun sebebi de yıllık bakıma ihtiyaç duymalarıdır. Ankara Süsler servisi olarak klimaların yılık bakımlarında toz temizliği, filtre ve polen temizliğini yaparak cihazın nefes almasını sağlarız. Klimaların en önemli sıkışması olan fan sıkışmaları da kontrol edilip, tıkanıklık ve deforme testleri de yapıldıktan sonra gereken bakım ve onarıma başlanır.

 Teknik servisleri kaliteli hizmet verebilmesi için elemanlarının da iyi eğitim almış sertifikalı saygı değer kişilerden oluşması çok önemlidir. Ankara Süsler servisi bünyesindeki çalışan teknik elemanlarımız gerekli eğitim ve sertifikalara sahip kişilerdir. Ayrıca Ankara Süsler servisi olarak teknik gerekli bütün, evrak belge ve izinleri alarak profesyonel yollarla uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir

 

Süsler Servisi İle İlgili Sorular

Kendiliğinden çalışma

Ersoy gedik - 2017-12-10

Süsler kombi kendi kendine yanıp sönüyor, normal midir yoksa arıza mı var

Cevapları Gör

Kombiden sıcak su çok geliyor

Nazmiye çakıroğlu - 2018-12-16

Kombiden sıcak suyun çabuk gelmesi için ne yapmalıyım

Cevapları Gör

kombimin dijital ekranında dereceyi yanıp sönerek gösteriyor

Talha Erkan - 2019-01-15

Süsler kombim dijital ekranda dereceyi gösterirken flaş yapıyor yanip sönerek derece gösteriyor çalışması normal ısıtma ve sıcak suda bi sorun yok bazanda normale dönüyor sabit ekran oluyor dereceler normal artıp azalıyor. Sorun derece yi yanıp sönerek göstermesi acaba voltaj sorunum mu var. Teşekkürler

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.