Servisim › Ankara Protherm Servisi › Mamak Protherm Servisi

Mamak Protherm Servisi

Protherm markası Türkiye’de önemli bir çevre tarafından tercih edilen markalardandır. Ürettiği kaliteli kombi ürünleri sayesinde her geçen gün daha iyi bir marka imajı oluşturmaya başlayan markanın sürekli artan olumlu imajının en önemli sebebi ürettiği cihazlardaki yüksek kalite, uzun ömürlülük ve çok fonksiyonluluktur. Mamak Protherm Servisi olarak biz de bu markanın adına yakışır bir çalışma temposu ile sizlere hizmet etmekteyiz.

Protherm markasının kalite ve eşsiz olması sadece ürünlerinin kalitesi ve özellikleri ile sınırlı olmayıp servis hizmetlerinde de görülmektedir. Protherm markası ev eşyası veya elektrikli ev aletine sahip olan kişilerin bu ürünlerin tamir ve bakımın herhangi bir tereddüt ve çekinceye kapılmadan protherm özel servislerinde yaptırmaları mümkündür.             

Mamak Protherm Servisi, Ankara’da faaliyet gösteren ve protherm markasına ait ürünlerin bakım ve onarımını en iyi şekilde gerçekleştiren servislerdendir. Marka kalitesi ve imajını yukarıya doğru çeken bir servis anlayışı ve hizmeti ile müşterilerinin beğenisini toplayan Mamak Protherm Servisi, tüm protherm ürünlerini garantili ve ücretli olarak tamir etmekte ve gerekli bakımlarını yapmaktadır. Mamak Protherm Servisi, uzman ve tecrübeli kadrosu, profesyonel yönetim ekibi ile Mamak Protherm Servisi, müşterilerinin cihazlarını güvenilir servis hizmeti ile yüzleri gülerek uğurlamak için beklemektedir.