Servisim › Protherm Servisi

Ankara Protherm Servisi

Ankara Protherm Servisi kombi sorunlarınızı en ekonomik şekilde ve en hızlı sonuçlar alacak şekilde çözüme ulaştırmak için yaklaşık çeyrek asır önce kurulmuş , yenilikci yapısı ile sektörel gelişmeleri anında bünyesine katmış ve işlerini bu doğrultuda yürütmeyi başarmış seçkin bir firmadır. Bakım işlerinizin yanında yedek parça ve tamirat uygulamalarını da büyük bir dikkat ve özveri ile tamamlamaya çalışan ve bunda da başarılı olan Ankara Protherm Servisi çalışanı ekiplerimiz sizlerin güvenini kazanma yolunda da büyük adımlar atarak kendisini ispatlamıştır.

Yıllık bakım, klima, kombi ve beyaz eşya gibi cihazların randımanlı çalışması için önemlidir. Bu önemli meselede, profesyonel çözümler sunan Ankara protherm servisi elemanları, aradığınız sağlıklı servis hizmetlerini vermektedir. Servis hizmetlerinde aradığınız hizmeti sunan ekipler, hızlı ve pratik çözümlerle, teknik servis hizmetlerinde büyük bir başarıya imza atmaktadırlar.

  • Ankara Protherm Tamir Bakım Onarım Merkezi
  • Protherm Kombi Tamiri
  • Protherm Müşteri Danışma Hattı
  • Yaygın Servis Ağı
  • Yerinde Müdahale
  • Aynı Gün Çözüm
  • 24 Saat Ulaşabilme Olanağı
  • 1 Yıl Garantili İşlem

 Kış aylarından önce gelen son bahar ayları, kombi yıllık bakım mevsimidir. Kış aylarının ortasında bozulan kombiler, büyük sıkıntı oluşturmaktadır. Aynı şekilde yaz aylarından önce klima bakımı da yapılmalıdır. Aksi halde, yaz aylarında, klimalar randımanlı çalışmaz. Kombi, klima ve beyaz eşya cihazlarının düzenli bir şekilde çalışması için, yıllık periyodik bakımın yapılması gerekir. Yıllık periyodik bakım, cihazın yüksek randımanla çalışmasına neden olur. Bu nedenle, ihmal edilmemelidir.

 Kombi bakımının servisi, aradığınız uzman işçilik ve profesyonel çalışma sistemi ile yapılmaktadır. Ankara Protherm Servisi bünyesindeki uzman servis elemanları, öncelikle, cihazı çalıştırırlar ve cihazın su ısıtma bölümünü test edeler. Petek ve sıcak su testi ile suyu ısıtan kısım tam olarak test edilir. Bacanın çalışması çok önemlidir. Baca testi de yapıldıktan sonra, gerekli bakım işlemi ve gerekli yedek parçalar, liste halinde müşteriye sunulur. Müşterinin onayı ile bakım işlemi başlar ve kısa zamanda bitirilir.Prothem kombilerinizi Ankara Protherm Yetkili Servisi bünyesinde gören vapan personeller vasıtası ile kontrollerini yaptırıp , garanti altına aldırınız.

 Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın Protherm Servisi, Oran Şehri Protherm Servisi, Esertepe , Şentepe Protherm Servisi, Basınevleri Protherm Servisi, Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü Protherm Servisi, Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş Protherm Servisi, Dikimevi Protherm Servisi, Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler Protherm Servisi, İskitler Protherm Servisi, Natoyolu , Seyranbağları , Esat Protherm Servisi, Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe Protherm Servisi, Kırkkonaklar Protherm Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe Protherm Servisi, Akdere , Ostim Protherm Servisi, Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı Protherm Servisi, İncirli , Cebeci Protherm Servisi, incek Protherm Servisi, Cevizlidere , Yaşamkent Protherm Servisi, Bağlum Protherm Servisi, Abidinpaşa Protherm Servisi, Subayevleri Protherm Servisi, Karapürçek Protherm Servisi, Hasköy Protherm Servisi, Ufuktepe Protherm Servisi, Aydınlıkevler Protherm Servisi, Ümitköy, Pursaklar , Elvankent Protherm Servisi, Bağlıca Protherm Servisi, Ulus, Etlik , Emek , Demetevler Protherm Servisi, Bahçelievler , Kızılay Protherm Servisi, Gölbaşı Protherm Servisi , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen Protherm Servisi, Çayyolu , Çankaya Protherm Servisi

Klima cihazları ise, yaz aylarının mükemmel cihazlarıdır. Mükemmel yapısıyla, serinlemenin adresi olan klimalar, uzman servis elemanlarımız tarafından, profesyonel çalışma sistemi ile bakıma tabi tutulur. Öncelikle, filtre ve polen temizliği yapılır. Fan temizliği son derece önemlidir. Fanın düzgün çalışması için, temizlik oldukça önemli bir unsurdur. Daha sonra ise, diğer parçalar tek tek analiz edilir ve gerekli bakım için liste oluşturulur. Bu liste, müşteri onayına sunulur. İşinde uzman olan Ankara protherm servisi, klima bakımını hızlı ve pratik bir şekilde bitirir. Pratik çözüm teknikleri ile aradığınız hizmeti sunan ekipler, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar.

İşin uzmanı olan ekipler, sertifikalıdır ve tecrübelidir. Bu özellikleri ile teknik servis elemanlarımız, güvenilir bir bilgiye sahiptir. İş tecrübesi konusunda ise hiç bir sıkıntıları yoktur. Güncel cihaz bilgilendirmeleri ile bütün cihazları bakımdan geçirebilmektedirler. Ankara Protherm Servisi  servis kayıt merkezlerimiz sizlere uygun olduğunuz zaman aralığı için servis kaydı oluşturmak için devamlı olarak görev almaktadır. Arzu ettiğiniz an arayabilir usta çağırabilirsiniz.

Protherm Markalı kombiniz varsa ve çalışmıyorsa ;

1 ; Gazınız geliyor mu ? Kontrol Ediniz

2 ; Su basıncınız 1,5 mi ? Bakınız , eksikse doldurunuz.

3; Kombinize elektrik geliyor mu ? İnceleyiniz. 

Bunları yaptıktan sonra da cihaz çalışmıyorsa bizimle yani Ankara Protherm Servisi ile iletişime geçiniz.

Bazı durumlarda da kombi ekranında hata kodu görürsünüz. Bazı işaretleri ve anlamlarını aşağıda listeledik. Lütfen kontrol ediniz ve sizin de gerçelkeştirebileceğiniz basit arızaları , açıklamalarımızı dikkatle okuyarak gideriniz.

PROTHERM KOMBİ ARIZA KODLARI VE YAPILMASI GEREKENLER. : 

F1 Arıza Kodu : Aşırı ısınma , limit sendor hatası veya gaz gelmemsini gösterir. Cihazı resetleyiniz, yine de düzelmezse servisimizi arayınız.

F2 Arıza Kodu : Kombinizin sıcak su sensöründe problem var, muhtemelen arızaya geçmiş. Değişimi gerekli

F3 Arıza Kodu : Kombiniz aşırı ısınmış bir süre bekeyiniz ve resetleyiniz. Düzelmezse servisimizle irtibat kurunuz.

F4 Arıza Kodu : Gaz gelmiyor. Gaz vananızı kontrol ediniz. 

F5 Arıza Kodu : Ana kart ,prosestat veya düşük voltaj hatasıdır. 

F6 Arıza Kodu : Hemen bacanızı kontrol ediniz. Yerinden çıkmış veya çekmiyor.

F7 Arıza Kodu : Anak kart veya ekran kartınızda hata var. İletişim sağlayamıyor. Servis müdahalesi gerekli

F10 Arıza Kodu : Kombi cihazınızın su basınç seviyesi düşük. Doldurma musluğunuzu açarak su seviyesini 1 ile 2 nin arasına gelecek şekilde doldurunuz.

 

 

 

 

Protherm Servisi İle İlgili Sorular

Kombi petekleri ısıtmıyor

Mehmet - 2018-12-27

Kombi yüksek ayarda olmasına ragmen peteklerin altları soguk kalıyor ve kombi ısı termosatı yüksek derecede olmasına ragmen o dereceye gelmeden sönüyor

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.