Servisim › Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi servisi adı ile kurulan işletmemiz yaklaşık yirmibeş yıldır profesyol tamir ve bakım işlemlerine imza atarak bu günlere gelmiştir. İşlerimizdeki kusursuzluk titizlik ve düzen , bizi her zaman bir numara ve ararnan servis  yapmıştır.

Kombi , günümüzde hemen hemen her eve ulaşmış , kullnımı oldukca basit , doğaya zarar vermeyen , kullanılan ortamı kirletmeyen , doğa dostu ve temiz enerji sarf eden cihazlardır. Katı yakıtlı cihazlara nazaran hem ucuz olması hem de atık bırakmaması da ayrı bir tercih sebebidir.

  • Ankara Kombi Servisi
  • Kombi Bakım Merkezi
  • Ankara Kombi Tamiri
  • Kombi Yedek Parça 
  • Ankara Kombi Onarım Merkezi

Ankara Kombi Servisi ürünlerinizi her yıl kışa girmeden bakım yaparak soğuk günlere hazırlamanızı önermektedir. Böylelikle sert geçen , soğuk günlerde evinizi , iş yerinizi yani bulunduğunuz ve yaşadığınız ortamı problem yaşamadan ekonomik olarak ısıtabilirsiniz. Eminiz ki en gereksiniz duyduğumuz anlarda kombimizin bozulmasını ve bu yüzden üşümeyi hiç birimiz istemeyiz. Servisimizden alacağınız randevu ile ve küçük maliyetlerle yaptıracağınız kombi bakımı sıcak günler yaşamanızın garantisi olacaktır. 

Ankara Kombi Servisi eşsiz yedek parça deposu ile de müşterilerini hiç bekletmeden ve mağduriyet yaşatmadan tamirat işlemlerini kısa zaman dilimlerinde sonlandırmaktadır. Kombi kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar da vardır. Bunların başında doğru montaj , bilinçli kullanım gelmektedir. Servis kurulumu yapılan ve garantisi başlatılan kombiler kesinlikle kitapcıklarında yazan talimatlara uyularak çalıştırılmalıdır. Unutmayın ; kombi değil insan hataları öldürür. Camlarda açılan havalandırma menfezleri kesinlikle kapatılmamalıdır.

Ömrünü tamamlamış bacalı kombi cihazları mutlaka hermetik cihazlarla değiştirilmelidir. Eğer değiştirme imkanınız yoksa bacalı kombiler mutlaka çelik baca takılarak kullanılmalıdır. Ankara Kombi Servisi , Ankara Kombi Yetkili Servisi adı ile çalışan ama konu ile hiç alakası olmayan , servis adı altında faaliyet gösteren ama tecrübesiz kişilerden oluşan işletmelere dikkat etmenizi tavsiye eder.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Kombi Servisi, Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe Kombi Servisi, Şentepe, Basınevleri Kombi Servisi, Ayvalı Kombi Servisi, Gazi Mahallesi , Kayaş Kombi Servisi, Kurtuluş Kombi Servisi, Söğütözü Kombi Servisi, Yıldızevler , Hüseyingazi Kombi Servisi, Aktaş , Dikimevi Kombi Servisi, Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe Kombi Servisi, Siteler Kombi Servisi, İskitler Kombi Servisi, Natoyolu , Seyranbağları Kombi Servisi, Esat Kombi Servisi, Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar Kombi Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe Kombi Servisi , Akdere Kombi Servisi, Ostim Kombi Servisi, Öveçler Kombi Servisi, Yüzüncüyıl Kombi Servisi, Türközü Kombi Servisi , Beytepe , Konutkent Kombi Servisi, Bilkent , Ayrancı Kombi Servisi, İncirli Kombi Servisi, Cebeci , incek Kombi Servisi, Cevizlidere , Yaşamkent Kombi Servisi, Bağlum Kombi Servisi, Abidinpaşa Kombi Servisi, Subayevleri Kombi Servisi, Karapürçek Kombi Servisi, Hasköy Kombi Servisi, Ufuktepe Kombi Servisi, Aydınlıkevler Kombi Servisi, Ümitköy Kombi Servisi, Pursaklar , Elvankent Kombi Servisi, Bağlıca Kombi Servisi, Ulus Kombi Servisi, Etlik Kombi Servisi, Emek Kombi Servisi, Demetevler Kombi Servisi, Bahçelievler , Kızılay Kombi Servisi , Gölbaşı Kombi Servisi, Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar Kombi Servisi , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen Kombi Servisi, Çayyolu , Çankaya

Ankara Kombi Servisi geniş servis ağı ile Ankara bölgesine  kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Servis kaydınızı 448 00 00 numaralı sabit hatta veya 0552 860 00 00 numaralı mobil hattımıza bırakarak bizlerden destek almanızın ilk adımını atmanızı sağlamış olursunuz. Gerisini lütfen bize bırakın. Profesyonel hizmetlerin tüm gereklerini sağlayan uzman teknisyenlerimiz arızanızı sonlandırmak için derhal işlem başlatarak probleminize son verecektir. Gücünü sizlerden alan Ankara Kombi Servisi bünyesindeki tüm elemanlarını her yıl eğitim seminerlerine göndererek bilgi güncellemesi ve son gelişmelerle donanmasını sağlamaktadır. Her zaman kendini yenileme vizyonu ile çalışan firmamız böylelikle kusursuz işlere imza atmayı her zaman başarmıştır. Ankara Kombi Servisi özel servistir...Yetkili Servis değildir...

 

Kombi Servisi İle İlgili Sorular

Kombi bakımı

Neşe yılmaz - 2018-03-20

Kombi bakımı yaptırmak içim
N randevu istiyorum.

Cevapları Gör

Petek temizliği

Levent - 2019-01-24

Merkezi ısı pay ölçer sistemli evlerde petek temizleniyormu evet ise fiyat nekadar oluyor

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.