Servisim › Klima Servisi

Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi olarak öncelikle şunu belirtelim ki , hangi bölgede olursanız olun işlemlerimizden kesintisiz olarak yararlanabilirsiniz.Tüm Ankara Bölgesini saran servis ağımızla sizleri servis organizasyonumuzla tanıştırıyoruz. İşlemlerinizi yapan elemanlarımıza ulaşmak da çok kolay ; 448 00 00 numaralı telefonu aramanız yeterli . Eğer işiniz acilse hattımızı hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Servis olarak randevu taleplerinize aynı gün cevap verecek şekilde dizayn edildiğimizi belirtmek isteriz. Bu sebeple çok rahatlıkla sorunlarınıza müdahale edebilme yetenegine de sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Klima bakımı , klima tamiri , klima montaj ve demontaj gibi teknik beceri gerektiren tüm işlemlerimiz olarak profesyonel işlere imza atmaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran en belirgin özelliğimiz işimizdeki titizlik ve müşteri ilişkilerine verdiğimiz önemdir.  Uygun fiyat politikası gütmemiz sebebi ile de geçmişten bu güne müşteri portföyümüzü hep geliştirmeyi bildik. 

  • Ankara Klima Servisi
  • Klima Bakım Hizmetleri 
  • Ankara Klima Tamir Merkezi
  • Klima Montaj HizmetleriKlima Yedek Parçası 
  •  Ankara Klima Onarım Merkezi

Klima Bakımı her yıl yapılması gereken ve oldukca büyük önem arz eden bir işlemdir. Şunu asla unutmayınız ki bakımı yapılan her cihazda olduğu gibi klimaların da her yıl bakımının yapılması size buyuk faydalar sağlar.Sağlık açısından da önem arz eden bakım işlemleri klimanızın da sağlıklı , düzenli ve az enerji harcamasını sağlamanın yanı sıra uzun ömürlü kullanım imkanı da elde etmenize yol açar. Bakım işlemleri genelde kısa zaman dilimlerinde yapılır ve ortamı kirletmez. Üstelik gaz kontrolü ve diğer parçaların da elden geçirilmesini sağlayan bakım Ankara Klima Servisi çalışanı teknisyenlerimiz değişmesi gereken , ekonomik ömrünü tamamlamış parçaların da yenilenmesi için müdahalede bulunarak ileride yaşanması muhtemel olan arızaların da önüne geçmektedir.

Ankara Klima Servisi hafta sonları için de siz değerli Ankaralı müşterilerinin hizmetindedir. Hafta içi çalışan , klima tamir veya bakımı için vakit ayıramayan müşterilerimize pazar günleri de dahil olmak üzere hizmetlerimizi ulaştırmaktan mutluluk duyduğumuzu belirmek isteriz. Çağrı merkezimiz her türlü sorunuza doğru cevaplar bulabileceğiniz personellerimiz vasıtası ile sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Tamir işlemlerimizde kullandığımız tüm malzemelerin orjinal olduğunu da bilmenizi isteriz. Böylelikle bir kere işlem yaparak sorununuzu kat-i olarak çözeriz. Bir de belirtmek isteriz ki cihazlarınızı ilgili markanın  Ankara Klima Yetkili Servisi dışında hiç kimseye elletmeyiniz...Markanızla ilgili yetkili servisler en iyi hizmeti verecektir....

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Klima Servisi, Saimekadın , Oran Şehri Klima Servisi, Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş Klima Servisi, Kurtuluş Klima Servisi, Söğütözü Klima Servisi, Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi Klima Servisi, Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi Klima Servisi, Sıhhiye , Anıttepe , Kolej Klima Servisi, Maltepe Klima Servisi, Siteler Klima Servisi, İskitler Klima Servisi, Natoyolu , Seyranbağları Klima Servisi, Esat , Kavaklıdere Klima Servisi, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar Klima Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe Klima Servisi, Akdere , Ostim Klima Servisi, Öveçler Klima Servisi, Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe Klima Servisi, Konutkent Klima Servisi, Bilkent Klima Servisi, Ayrancı Klima Servisi, İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent Klima Servisi, Bağlum Klima Servisi, Abidinpaşa , Subayevleri Klima Servisi, Karapürçek Klima Servisi, Hasköy , Ufuktepe Klima Servisi, Aydınlıkevler Klima Servisi, Ümitköy Klima Servisi, Pursaklar Klima Servisi, Elvankent Klima Servisi, Bağlıca Klima Servisi, Ulus Klima Servisi, Etlik Klima Servisi, Emek Klima Servisi, Demetevler Klima Servisi, Bahçelievler Klima Servisi, Kızılay Klima Servisi, Gölbaşı Klima Servisi, Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar Klima Servisi, Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen Klima Servisi, Çayyolu , Çankaya

Ankara Klima Servisi tam kapasite ile çalışan ve bol yedek parça deposu ile sizleri her türlü m ağduriyetten dakikalar içinde kurtaran bir işletmedir.. İşimizdeki hızımız ve düzenli çalışmamız bu güne kadar hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimizden olumlu ve övgü dolu sözler duymamızı sağlamıştır. Klima ile ilgili her ne sebeple olursa olsun yaşadığınız tüm problemleri profesyonelce çözüme kavuşturabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Ankara Klima Servisi sizlere hizmet etmekten sonsuz mutluluk duymaktadır.

 

 

Klima Servisi İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.