Servisim › Ankara Klima Servisi

Ankara Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi, geniş bir alana yayılmış olan Başkent Ankara ve ilçelerinde klima denilince akla gelen, her türlü teknik donanıma sahip, müşteri odaklı, ekonomik ve garantili klima bakım, onarım ve yedek parça temini sağlayan uzman bir kadroya sahip servis olarak yıllardır hizmetlerine devam etmektedir.

Ankara Klima Servisi

Her geçen gün büyüyen Başkent, bu bağlamda her yere ulaşılabilirliği mecbur kılan bir servis hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Klimalar günümüzde artık neredeyse her ev ve işyerine girmiş durumda.

Özel ve kamu binalar, ticarethaneler, fabrika ve müstakil evlere kadar her yerde her tür markada klima görmeniz mümkün. Sıcak yaz günlerinde kapalı alanlarda bizi rahatlatan klimalar ayrıca soğuk kış günlerinde verdiği sıcak hava ile de ısıtma görevini üstlenmektedir.

Ülkemizde yerli yabancı pek çok klima markası bulunmaktadır. Bu markaların farklı modelleri insanlara sunulmakta ve her birinin ayrı çalışma dinamiği bulunmaktadır. 
Klimalar her ne kadar farklı marka ve modellerde olsalar da ortaya çıkardıkları arızalar genellikle aynıdır. Ankara Klima Servisi olarak bize her gün klima arızasına dair şikâyetler gelmekte, tüm marka ve modellere hâkim uzman ekibimiz ile bu şikâyetleri hızla ortadan kaldırmaktayız.

Klimalar konusunda bize en çok gelen şikâyetlerden bir tanesi iç, dış ünite, kompresör fanları tam olarak çalışıyor ancak ne soğutmada ne de ısıtmada istenen verim alınamıyor, sebebi nedir? Bu sorunun cevabı elbette farklı sebeplere bağlı olabilir.

İç ünite filtrelerinde kirlenme ortaya çıkmış olabilir ki eğer sorun bu ise temizlenmesi gerekir. İç ya da dış ünite etrafında hava sirkülasyonunu engelleyen bir takım nesneler olabilir, bunların alınması gerekir.

4 yollu vanada ya da çek valflerde bir problem olabilir. Bunlarla beraber tesisat borularında kaçak olabilir ki bu da yetersiz soğutmaya neden olacaktır. Klimalardan verim alınamama sebepleri genellikle bu şekildedir. Sorunun ne olduğu ise personelimizin yapacağı incelemeden sonra belli olacaktır. 
Ankara Bölge Servisi olarak bizlere ulaştığınız takdirde araçlı ekiplerimiz ev ya da işyerinize gelerek klimanızdaki problemi kontrol edeceklerdir. Müşteri odaklı çalışan firmamız Ankara Klima Servisi, geniş servis ağı ile Ankara’nın her ilçe ve semtine hizmet vermektedir. Bu anlamda Ankara’nın neresinde olduğunuz fark etmez.

25 yıllık tecrübemiz ve teknolojik yenikleri takip edip bünyesinde uygulayan kurumsal anlayış ile klimalarınızda oluşan sorunun tekrarlanmaması için tüm gerekli tedbirleri alıyoruz. Tüm Ankara ve çevre iller için tek numaramız olmakla beraber online destek, telefonla destek gibi hizmetlerimizle müşterilerimizin her daim yanındayız.

Ankara Klima Servisi İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.