Servisim › Ankara Ferroli Servisi › Keçiören Ferroli Servisi

Keçiören Ferroli Servisi

Keçiören Ferroli Servisi olarak kalitesini dünyaya ispatlamış, ürünlerinde dayanıklılığı sağlam yapısını ve kolay kullanımını ön planda tutan, bol ve geniş servis ağı ile arzu edilen gün ve saatte servis vermeyi başaran Ferroli markasının Keçiören bölgesinin bir kolu olarak sizlere uzun yıllardır hizmet etmekteyiz. Ferroli marka kombi şofben ve klima cihazları uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen dayanıklı ve kaliteli ürünlerdendir. Ferroli marka ürünlerinizi her yıl düzenli olarak bakımını yaptırdığınız ve kullanım kılavuzundaki uyarıları dikkate aldığınız takdirde uzun yıllar verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ferroli marka ürünlerinizin montaj, arıza ve bakım-onarım gibi her türlü ihtiyacınızda Keçiören ferroli servisi hizmetinizdedir. 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Müşterilerimizin her türlü şikâyet ve taleplerine en kısa zamanda ve hızlı bir şekilde çözüm üretmek görevimizdir. Firmamız aracılığı ile yapılan tamir ve bakım işlemleri sonrası ürünleriniz 1 yıl boyunca firmamızın garanti kapsamındadır. Keçiören Ferroli Servisi tarafından yapılan ürünlerinizin tamirinde kullanılan yedek parçalar orjinaldir.

HİZMET BÖLGELERİMİZ ;

Aktepe, Ayvalı, Bağlum, Esertepe, Kalaba, Karakaya, Kavacık Subayevleri, Kuşcağız, Pınarbaşı, Şevkat Mahallesi, Şenyuva, Uyanış, Yaşilöz, Bademlik, Basınevleri, Çiçekli, Güzelyurt, İncirli, Kamil Ocak Mahallesi, Karargahtepe, Tepebaşı, Adnan Menderes, Yeşiltepe, Atapark, Bağlarbaşı, Çaldıran , Emrah, Güçlükaya, Hasköy, Kafkas, Kanuni, Karşıyaka, Köşk Mahallesi, Ovacık, Şenlik Mahallesi, Ufuktepe Alarko Servisi , Yayla Mahallesi, Yükseltepe Mahallesi

Keçiören Ferroli Servisi ustalarına kombi şofben ve klima cihazlarınızın periyodik bakımlarını yaptırmanız ürünlerinizin ömrünü uzatacağı gibi daha verimli çalışmasını sağlar. Bu bakım işlemi sırasında kombi yanma odalarının temizliğine özen gösterilmesi kombinizin daha rahat ateşleme yapmasını ve buna bağlı olarak da daha verimli çalışmasını sağlar. Bunun dışında tesisat ve petek temizliğinin de kimyasallar ve bol su ile yapılması önerilir. Bu işlemlerin düzgün bir şekilde yapılması sonucunda ısı verimliliğiniz artacaktır.

Ferroli kombilerdeki ana kart arızaları da günümüzde sıklıkla yaşanan sorunlardandır. Keçiören Ferroli Servisi atölyelerinde kartın üzerindeki devrelerin değiştirilmesi ve ayrıca  kombinize regülatör taktırmak suretiyle de bu problemden kurtulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve tüm problemlerinizle ilgili olarak servisimizi arayabilirsiniz. İlgili personellerimiz sizlere bu konuda gerekli açıklamayı yapacak ve arzu ettiğiniz taktirde yardımcı olacaktır.

Keçiören Ferroli Servisi ile iletişime geçip servis çağırmadan önce kombinizi kontrol etmenizde fayda vardır. Belki su seviyesi düşmüştür, veya gaz vananız kapalı olabilir, peki sigortanız açık mı ? Veya pirize elektrik geliyor mu ?  Böyle basit kontrollerle servis çağırmadan, mağduriyet yaşamadan küçük sorunları giderebilir, çalışmayan ve canınızı sıkan kombinizi çalışır duruma getirebilirsiniz. Keçiören Ferroli Servisi telefon ile destek vererek de sizlere destek olmaktadır. Ufak problemleri uzaktan yönlendirerek halledebilen ekiplerimiz ciddiyet arz eden durumlarda anında yanınıza gelerek sorununuzu sonlandırmaktadır.