Servisim › Doğsan Servisi

Ankara Doğsan Servisi

 

Kombi bakımı, klima bakımı ve beyaz eşya bakımı, sürekli çalıştıkları için, yıllık bakım isteyen cihazlardır. Yıllık bakım işlemleri ise, sağlıklı teknik servis işlemlerinde etkili olan Ankara doğsan servisi elemanlarının uzmanlık alanına girmektedir. Uzmanlık alanına giren ve aradığınız hizmeti sunan servis elemanlarımız, servis işlemlerinde başarılı sonuçlar elde etmektedirler. Günümüz teknolojisiyle aradığınız teknik servis işlemlerini sunan ekiplerimiz, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar.

 Kış aylarındaki soğuklar, çekilmezdir. Isınacak bir cihazınız veya sobanız yoksa oldukça sıkıntılı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kombilerin kış aylarında randımanlı ve sorunsuz çalışması için, yapılacak en önemli şey, son bahar aylarında bakımının yapılmasıdır. Son bahar aylarında bakım işlemlerinin yapılması, kış aylarında rahat ve randımanlı kombi bakımı anlamına gelir. Yaz aylarında randımanlı klimalar, her zaman için rahat ve huzurlu bir yaz demektir. Yaz ayları girmeden klima bakımı, rahat ve huzurlu bir şekilde serinleme anlamına gelir.

Kış aylarının etkili olmadan, servis elemanlarını, teknik servis hizmeti için çağırdığınız zaman, servis elemanları, öncelikle, cihazı çalıştırırlar. Cihazın çalışma sisteminin test edilmesi ile birlikte, ısıtan kısım, fan kısmı ve peteklerin ısınması, ciddi bir şekilde test edilmektedir. Bu testten sonra, cihaz için gerekli olan yıllık periyodik bakım ve parçalar, özenle temin edilir. Müşteri onayı ile servis hizmeti gerçekleşir.

Ayrıca Ankara Doğsan Yetkili Servisi ile iletişime geçerek kombilerinizin garanti başlangıcını mutlaka yaptırınız. Bu işlem ileride doğabilecek sorunları garanti süreçlerinde ücretsiz olarak yaptırmanızı sağlar.

  • Doğsan Ankara Bölge Servisi
  • Doğsan Tamir Ve Bakım Hizmetleri
  • Doğsan Kombi Montajı
  • Satış Sonrası Hizmetler
  • Doğsan Yedek Parça
  • Ankara İçi Aynı Gün Ulaşım
  • Her Semte Servis
  • Ekonomik Fiyatlı Çalışma Politikası

 Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Doğsan Servisi, Saimekadın Doğsan Servisi, Oran Şehri Doğsan Servisi, Esertepe Doğsan Servisi, Şentepe Doğsan Servisi, Basınevleri Doğsan Servisi, Ayvalı Doğsan Servisi, Gazi Mahallesi Doğsan Servisi, Kayaş Doğsan Servisi, Kurtuluş Doğsan Servisi, Söğütözü Doğsan Servisi, Yıldızevler Doğsan Servisi, Hüseyingazi Doğsan Servisi, Aktaş Doğsan Servisi, Dikimevi Doğsan Servisi, Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler Doğsan Servisi, İskitler Doğsan Servisi, Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere Doğsan Servisi, Birlik Mahallesi Doğsan Servisi, Şentepe Doğsan Servisi, Kırkkonaklar Doğsan Servisi, Gaziosmanpaşa Doğsan Servisi, Tuzluçayır Doğsan Servisi, Demirlibahçe Doğsan Servisi, Akdere Doğsan Servisi, Ostim Doğsan Servisi, Öveçler Doğsan Servisi, Yüzüncüyıl Doğsan Servisi, Türközü Doğsan Servisi, Beytepe Doğsan Servisi, Konutkent Doğsan Servisi, Bilkent Doğsan Servisi, Ayrancı Doğsan Servisi, İncirli Doğsan Servisi, Cebeci , incek Doğsan Servisi, Cevizlidere Doğsan Servisi, Yaşamkent Doğsan Servisi, Bağlum Doğsan Servisi, Abidinpaşa Doğsan Servisi, Subayevleri Doğsan Servisi, Karapürçek Doğsan Servisi, Hasköy Doğsan Servisi, Ufuktepe Doğsan Servisi, Aydınlıkevler Doğsan Servisi, Ümitköy Doğsan Servisi, Pursaklar Doğsan Servisi, Elvankent Doğsan Servisi, Bağlıca Doğsan Servisi, Ulus Doğsan Servisi, Etlik Doğsan Servisi, Emek Doğsan Servisi, Demetevler Doğsan Servisi, Bahçelievler Doğsan Servisi, Kızılay Doğsan Servisi, Gölbaşı Doğsan Servisi, Altındağ Doğsan Servisi, Balgat Doğsan Servisi, Sincan Doğsan Servisi, Etimesgut Doğsan Servisi, Mamak Doğsan Servisi, Eryaman Doğsan Servisi, Çukurambar Doğsan Servisi, Batıkent Doğsan Servisi, Yenimahalle Doğsan Servisi, Keçiören Doğsan Servisi, Dikmen Doğsan Servisi, Çayyolu Doğsan Servisi, Çankaya Doğsan Servisi

Klima bakımı ise, yine yaz aylarından önce yapılır. Öncelikle önemli bir parça olan ve fanın sıkışmasını önleyen filtreler temizlenir. Daha sonra ise, polen ve fan temizliği yapılır. Fan, klimanın en önemli parçasıdır ve temizliği yanında, bütün aksaklıkları giderilmelidir. Diğer parçalarda tek tek analiz edilir ve gerekli parça ve bakım yapılır.

İşinin uzmanı olan ekibimiz, sertifikalı ve oldukça tecrübelidir. Tecrübeli olması yanında aradığınız kaliteli hizmeti sunan servis elemanları, oldukça hızlı ve pratik çalışmaktadırlar. Yeni cihazlar konusunda tecrübelidirler ve bu nedenle cihazlarınızı rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Günümüz şartlarında en iyi servis, hızlı olan ve işinde uzman olan servislerdir. Bütün bu özelliklere sahip olan Ankara doğsan servisi elemanları, işinde uzman ve sertifikalı çalışan kişilerden oluşmaktadır.

 

Doğsan Servisi İle İlgili Sorular

doğsan üç yollu vana arızası

şahhatayı erkuş - 2017-10-30

merhabalar 1 yıl öncesinde doğsan bacalı sistem combimin üç yollu vanasını değistirmiştim su anda peteklere sıcak su akışı gitmiyo yanı basındaki petek ısınıyo salonalara od ve sıcak su akımı gitmiyo fiyatı ne kadardır tşk ler

Cevapları Gör

KOMBİ SESLİ ÇALIŞIYOR

Harun BEKTAŞ - 2017-11-05

çalışıyor.Kombiden sürtünme var gibi sesli

Cevapları Gör

Ateş

İsmail - 2017-11-14

Kombi nin üstünde bulunan paca işareti yanmakta bundan dolayı kombi çalışmıyor sebebi ne olabilir

Cevapları Gör

DUA DOĞSAN KOMBİ GÜRÜLTÜLÜ ÇALIŞIYOR.

ERDOĞAN ERENDİZEL ARAÇ GİBİ SESLİ HIRILITI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR. - 2019-01-11

UNİCAL DUA PLUS MARKA 2003 MODEL KOMBİMİZ HIRILTILI BİR ŞEKİLDE SESLİ GÜRÜLTÜ YAPARAK ÇALIŞIYOR.

Cevapları Gör

Arıza

YÜKSEL özşahin - 2019-01-12

Kombin doğsan bacalı sistem 15/16senelik birkere beyin deyişti sorun isi su ateşliyor yanıyor ama iki saniye sonra sönüyor bunu iki kere yapıyor üçüncüde normal yanıyor sorun nedir acaba tekür eder sygılar sunarım

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.