Servisim › Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi etkili çalışmaları ile tüm ilimizin aranılan, güvenilen ve tercih edilen servisi olmayı başarmıştır. Başarı asla tesadüf değildir, bu konuda demirdöküm servisi olarak usta teknisyenlerle çalışarak başarılı olma yolunda ilk adımı attık ve çalışmalarımızı bu doğrultuda şekillendirdik. Etkili bir şekilde servis hizmeti için, günümüz teknolojisinin uzmanları olan servis elemanları, aradığınız sağlıklı ve etkili servis hizmetini 0312 441 11 11 numaralı telefon vasıtası ile randevu alarak sunmaktadırlar. Yıl boyu çalışan ve yıpranan klima, kombi gibi ürünleri, yıllık periyodik bakıma tabi tutulduğu zaman, daha iyi çalışmaktadır. Çalışma sistemleri bakımından, profesyonel çözümler sunmaktadırlar. Ankara Demirdöküm Servisi kombi klima şofben hidrofor ve brulör gibi Demirdöküm amblemi taşıyan tüm cihazlarınızın onarım bakım ve tamir hizmetlerini eksiksiz yerine getirmek için kurulmuş , uzman ve profesyonel çalışan , müşterilerini memnun etmek için tüm gayreti ile çalışan , hızlı , perensipli ve tecrübeli bir servis işletmesidir 

Kombi bakımında soğukları beklemek hatadır. Soğuklar bastırmadan kombi bakımı yapılmalıdır. İşin uzmanı Ankara demirdöküm servisi elemanları, en kısa zamanda haberdar edilmelidir. Kombi bakım işlemlerinde, uzman olan ve etkili çözümler sunan servis elemanları, kış aylarından önce yıllık bakımın yaptırılmasını tavsiye etmektedir. Yıllık bakım işleminden geçmiş olan kombi cihazları, hızlı ve güvenli bir şekilde çalışır. Kış aylarında mükemmel bir ısıtıcı olan kombilerin,soğuk geçen günlerde üşümememiz için, genel ve özel bakımlardan geçirilmesi gerekir.

 Klima bakım işlemlerinde ise, polen, filtre ve fan temizliği önceliklidir. Bu temizliklerden sonra, fan sıkışması testi ve diğer dijital kısım testleri uygulanır. Gerekli yedek parçalar belirlenir ve bakım işlemlerine geçilir. Bakım işlemleri, kısa zamanda bitirilmektedir. Klimaların tam randımanla çalışması, oldukça önemlidir. Yaz aylarında rahat etmeniz için önemlidir. Yaz aylarının mükemmel cihazı olan klimalar, bakım ve onarım bakımından, büyük önem taşımaktadır. İşin uzmanı teknik servis elemanlarının tercih edilmesi, bakım işlemlerinin mükemmel olması için önemlidir.Kombi bakımı ise, yine çok önemli bir meseledir. Kombilerin tam olarak ısıtması için, yıllık bakımlarının ihmal edilmemesi ve gerekli tamir işlemlerinin gerçekleşmesi gerekir. Bu işlemlerin gerçekleşmesi için, işinin uzmanı servis elemanlarının tercih edilmesi gerekir. Bakım işlemlerinde, öncelikle cihazın suyu ısıtması, cihazın petekler ısıtması ve bacanın çalışma sistemi test edilir. Bu test sonucunda, gerekli parça ve bakım işlemi, liste halinde belirlenir. Daha sonra Ankara demirdöküm servisi elemanları tarafından, servis hizmeti sunulur.

Unutmadan söyleyelim , yeni ürünlerinizi kullanmaya başlamadan önce kurulumunuzu mutlaka bir Ankara Demirdöküm Yetkili Servisi yapmalı ve garanti belgelerini imzalayarak işletmeye almalıdır.

 • Demirdöküm Bakım Hizmetleri
 • Acil Montaj Ekibi
 • Yedek Parça
 • Klima Tamiri
 • Kombi Genel Bakımı
 • Şofben Onarımı
 • 7/24 Destek Ekibi
 • Orjinal Parça Kullanımı
 • Demirdöküm Müsteri Hizmetleri
 • Bize Danışın
 • Demirdöküm Çağrı Merkezi  
 • ISO 9001 ayrıcalığı ile
 • İnsanlara daha kaliteli hizmet sunmak konusunda  Ankara Demirdöküm servisi çok çalışıyor ve bu çalışma dikkat çekiyor. Elbette ki bununla birlikte Türk standartlarına uygun bir belge avantajı hem çalışma sistemini hem de hizmet performansını adeta temsil ediyor. Eğer bu markanın ürün hizmetlerinden hemen yararlanmak istiyorsanız elektrik tesisatını da bir sorun varsa ortadan kaldırmak önemlidir. Özellikle topraklama hattının bu konuda çok önemli olduğunun altını çizelim. Burada garantili hizmet kapsamında değerlendirmek için garanti başlangıcı çok önemli bir süreç. Nitelikli servis desteği ile birlikte hizmeti en kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde almaya başlayabilirsiniz. Kurumsal yapıyı en iyi şekilde temsil eden ve hizmet anlayışı ile bütünleştiren Ankara Demirdöküm Servisi uzman güler yüzlü ve bilinçli personel katkısı ile hizmetinizde. Güçlü altyapısına güvenen aynı zamanda güler yüzlü personelinin bilinçli yapısını değerlendiren firma doğru iletişimle birlikte size yardımcı olacaktır. Doğru sayfanın avantajlı seçenekleri sizi beklerken bunu değerlendirmeyi düşünün.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Demirdöküm Servisi , Saimekadın Demirdöküm Servisi, Oran Şehri , Esertepe Demirdöküm Servisi , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı Demirdöküm Servisi, Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş Demirdöküm Servisi, Söğütözü Demirdöküm Servisi, Yıldızevler , Hüseyingazi Demirdöküm Servisi, Aktaş , Dikimevi Demirdöküm Servisi, Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe Demirdöküm Servisi, Kolej , Maltepe Demirdöküm Servisi, Siteler Demirdöküm Servisi, İskitler , Natoyolu Demirdöküm Servisi, Seyranbağları Demirdöküm Servisi, Esat , Kavaklıdere Demirdöküm Servisi, Birlik Mahallesi Demirdöküm Servisi , Şentepe , Kırkkonaklar Demirdöküm Servisi, Gaziosmanpaşa Demirdöküm Servisi , Tuzluçayır , Demirlibahçe Demirdöküm Servisi, Akdere Demirdöküm Servisi, Ostim Demirdöküm Servisi, Öveçler Demirdöküm Servisi, Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe Demirdöküm Servisi, Konutkent Demirdöküm Servisi, Bilkent Demirdöküm Servisi, Ayrancı Demirdöküm Servisi, İncirli Demirdöküm Servisi, Cebeci Demirdöküm Servisi, incek Demirdöküm Servisi, Cevizlidere Demirdöküm Servisi, Yaşamkent Demirdöküm Servisi, Bağlum Demirdöküm Servisi, Abidinpaşa Demirdöküm Servisi, Subayevleri Demirdöküm Servisi, Karapürçek Demirdöküm Servisi, Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler Demirdöküm Servisi, Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca Demirdöküm Servisi , Ulus Demirdöküm Servisi, Etlik Demirdöküm Servisi, Emek Demirdöküm Servisi, Demetevler Demirdöküm Servisi, Bahçelievler Demirdöküm Servisi, Kızılay Demirdöküm Servisi, Gölbaşı Demirdöküm Servisi, Altındağ Demirdöküm Servisi, Balgat Demirdöküm Servisi, Sincan Demirdöküm Servisi, Etimesgut Demirdöküm Servisi, Mamak Demirdöküm Servisi, Eryaman Demirdöküm Servisi, Çukurambar Demirdöküm Servisi, Batıkent Demirdöküm Servisi, Yenimahalle Demirdöküm Servisi, Keçiören Demirdöküm Servisi, Dikmen Demirdöküm Servisi , Çayyolu Demirdöküm Servisi, Çankaya Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Klima Servisi bünyesinde çalışan işinin uzmanı olan ve kısa zamanda iş teslimi yapabilen ekipler, teknik servis hizmetlerinde, mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Mükemmel sonuçlarla, günümüz teknolojisinin ürün olan klima, kombi ve beyaz eşyalar, büyük bir gelişme göstermektedir. Büyük gelişme gösteren bu cihazların, bakım işlemlerinde de, teknik servis elemanları tercih edilmelidir.Bakımı zamanında yapılmış , tüm ayarları kontrol edilmiş , eksikleri giderilmiş kombi cihazlarınız soğuk ve sert geçen kış günlerinizi rahat geçirmenizi sağlayacak , ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı kesintisiz elde etmenizi sağlayacaktır. Aslında ihmal ettiğimiz kombi bakımları cizhazın da uzun yıllar hiç bir aksaklık yaşatmadan , sorun açmadan çalışmasının da anahtarıdır. Ankara Demirdöküm Servisi yıllık kombi bakım hizmetlerini gerçekleştirmiş özel kurulmuş ekipleri ile sizlerin emrindedir. Bakım esnasında yapılan işlemleri ve müdahaleleri kısaca şöyle özetleyebiliriz ;

DEMİRDÖKÜM KOMBİLERDE GÖRÜLEN ARIZA KODLARI VE AÇIKLAMALARI

Bir Demirdöküm kombi kullanıcısıysanız ve cihazınızda arıza oluştuysa , led ekranda arıza kodu gözlemlediyseniz açıklamalarını ve çözüm tekniklerini aşağıdaki maddelerde bulabilirsiniz.

F0 Arıza Kodu: Kombinizde, gereken su basıncının düşük seviyelerde olduğunu gösterir. 1.5 bar seviyesine gelene kadar su ilavesi yapınız.

OC Arıza Kodu:Kombinizde dış hava sensörünün devreye girmesi ile bu ışık yanıp söner.Reset etmenız neticesinde hala sorun devam ederse servis çağırmanız gerekir.

CC Arıza Kodu: Kullanmakta olduğunuz kombinizde baca sensörünüzün devreye girdiğini gösterir. ya da prostestatınızda arıza olduğunda bu uyarıyı görürsünüz.

F1 Arıza Kodu: Cihazınızda aşırı ısınma yaşanıyor demektir. Kombinizi hemen kapatıp servis çağırınız. Limit termostatınızın değişmesi gerekir.

F2 Arıza Kodu: NTC sensörünüz arızalı ..Değişimi gerekir. Sıcak suyunuzun performansının düşük olması da bu sebeptendir.

F3 Arıza Kodu: Hava prostestatınızın değişimi gerekmektedir.

F4 Arıza Kodu:Cihazınız ateşleme sorunu yaşıyor demektir. İyonizasyon gerçekleşmediği durumlarda F4 arıza lambası yanar.

F5 Arıza Kodu:Limit termostınızda arıza varsa bu uyarıyı alırsınız. Aşırı ısınmalarda da bu arıza oluşur.

F6 Arıza Kodu:Kalorifer sensörünüzün değişmesi gerekmektedir. Eğer sorun düzelmiyorsa servis çağırmanız şarttır.

F7 Arıza Kodu: Kombi gaz armatüründeli ateşleme hatasını gösterir. Ekip çağırınız.

F8 Arıza Kodu: Fan arızası veya sıcak su gidişinde arıza var demektir.

F9 Arıza Kodu:İsofast modelinde sıcak su arızasını gösterir. Atron modelinde ise prosestat arızasını gösterir.

F10 Arıza Kodu:Su basıncınız düşük..Lütfen su doldurma vanasını açıp seviyeyi 1.5 olana kadar doldurunuz.

F11 Arıza Kodu: Kobinizin işlen kartı yani ana kartının arızalı olduğunu gösterir. Servise haber veriniz.

F12 Arıza Kodu:Demirdöküm kombilerde ekran kartı arızasını belirtir. 

F13 Arıza Kodu: Ana kart arızası..

F14 Arıza Kodu: Aşırı hararet. Lütfen hemen kombinizi kapatıp gazınızı kesiniz ve servis personellerimiz ile iletişime geçiniz.

F15 Arıza Kodu: Gaz valfiniz arızalı.. Gaz dağıtımını sağlayan bu parçanın değişmesi gerekiyor.

F16 Arıza Kodu:Cihazınız off konumundaysa ama hala çalışıyorsa bu kodu gözlemlersiniz.

F17 Arıza Kodu: Kombi voltajınızda dalgalanma var. Muhtemelen elektrik voltajınız üşük.

F18 Arıza Kodu: Elektronik ekran kartınız arızalı .Servisimizle görüşerek değiştiriniz.

F19 Arıza Kodu: Sıcak su sensörü arızası. Hemen değişmesi gerekir. yoksa verimli ısı alamazsınız.

F20 Arıza Kodu: Ana kartınız ile ekran kartınız arasındaki uyuşmazlığı , haberkeşme hatasını gösterir

F21 Arıza Kodu: Basıncınız düşük. Hemen su seviyesini 1.5 e getiriniz.

F22 Arıza Kodu: Su basıncınız olması gereken durumun üzerinde. Lütfen tahliye kısmından basıncı düşürünüz.

F23 Arıza Kodu: Kalorifer ısısının hızlı yükselmesi sonucu oluşur. Resetlediğiniz taktirde geçmediyse servis kontrolü gerekir.

 

 

 

 

Demirdöküm Servisi İle İlgili Sorular

Kombi Arızası

Sabahattin İnal - 2017-10-18

Kombi arıza ya geçiyor alev noksanlığı ve 501 gösteriyor. defalarca reset yaptığım halde kıssa bir süre yanıp aynı arıza yı gösteriyor nasıl yardımcı olabilirsinz.

Cevapları Gör

Musluk suyu ısısı

ilhan - 2018-03-02

Banyo Musluk Su tazzikli aktiginda su ılık akiyor. Neden yapıyor olabilir.

Cevapları Gör

Basınç göstergesi

Yılmaz - 2018-10-02

İyi günler Kombimin basınçı çalışmasa bile hep 3 kırmızı çizgide duruyor basınç hiç düşmüyor. Teşekürler

Cevapları Gör

yeni sofben parcası bozuk çıktı.

bedriye - 2018-12-08

demırdöküm servisinden talep edilen malzeme merkezinizden gönderilmemei servisiniz malzemenin gelmedğini söyleyip bizi mağdur edıyor 3 aydır düzeltilemeyen sohpen annem ve babam 3 aydır sıcak su kullanamıyor.Acilen bu sorunla ilgilenmenizi talep ediyorum .

Cevapları Gör

Demirdöküm arton

Erhan - 2018-12-10

Kobiyi ilk açtığımda sıcak suyu açmadığım zaman kombi yanmıyor sürekli ateşleyip geri sönüyor belli bir süre yanıyor sonra yanmıyor sıcak suyu açmadığım takdirde yanmıyor

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.