Servisim › Buderus Servisi

Ankara Buderus Servisi

Ankara Buderus servisi satış sonrası hizmet vermekte olduğu markanın kalitesine uygun hizmet vermekte ve profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Kombi ve klimalarınızın periyodik bakımları ve oluşmuş arızalara kısa sürede müdahale ederek çözmekte ve parça değişimi söz konusu olduğunda tamamen orijinal parçalar ile değişim yaparak, kısa sürede temin edilmesini sağlamaktadır. Ankara Buderus servisi ekibinde bulunan profesyonel ekip her türlü eğitimi almış ve cihazlar konusunda gerekli donanıma sahiptir.

 • Ankara Buderus Servisi
 • Buderus Kombi & Şofben Tamiri
 • Buderus Klima Montajı Ve Onarımı
 • Buderus Ankara Merkez Servisi
 • Buderus Yedek Parça 
 • Mobil Ulaşım
 • Uygun Fiyat Garantisi
 • Tüketici Odaklı Hizmet

Klima ve kombilerinizde periyodik bakım yapılması cihazlarınızın uzun süre kullanımını sağlamaktadır. Yaz ayları yaklaştığında klimalarınızın filtrenin temizlenmesi ve gerekli kontrollerin yapılmasından sonra cihazınızdan daha fazla performans alabilir ve olası arızları önleyebilir, en önemlisi sağlıklı koşullarda kullanabilirsiniz. Kombilerde de aynı durum söz konusu olmakta ve ayrıca kombilerin bakımı cihazınızın hayati bir risk oluşturmaması için gereklidir. 

Ankara Buderus servisi aradığınızda gerekli teknik bilgiye sahip servis ekibi öncelikle arızayı anlamak için size gerekli soruları yöneltmekte ve sonrasında sizin güvende olduğunuza emin olduktan sonra en yakın servis ekibine yönlendirmektedir. Servis ekibi belirtilen adrese periyodik bakım veya arıza konusunda yardımcı olmak için ulaşmakta ve kısa sürede arızaya sebep olan sorun çözülmektedir. Parça değişimi gereksinimlerinde sizlerden onay alarak işlem yapmakta ve size detaylı bilgi aktarılmadan hiçbir işlem yapılmamaktadır.

Şunu da önemle belirtelim ; İlk kullanım öncesinde Buderus markalı ürününüzü mutlaka Ankara Buderus Yetkili Servisi ile iletişime geçerek garanti altına aldırınız. İlerleyen dönemlerde ve garanti süresi içinde ücretsiz tamirat için bu işlem önem arz eder.

Kombilerde oluşabilecek en önemli arızalar; ısıtma konusunda performans alamamak, su sızıntısı veya su barında aşırı yükselme/düşme gibi arızalar oluşabilmekte ve kullanım kalitesini düşürmektedir. Aynı şekilde kombilerde de soğutmama gibi birçok arıza oluşabilir ve Ankara Buderus servisi ekibi hızlı bir tespit ile arızanın giderilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe Buderus Servisi, Şentepe, Basınevleri , Ayvalı Buderus Servisi, Gazi Mahallesi , Kayaş Buderus Servisi, Kurtuluş , Söğütözü Buderus Servisi, Yıldızevler Buderus Servisi, Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi Buderus Servisi, Dışkapı Buderus Servisi, Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye Buderus Servisi, Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler Buderus Servisi, İskitler Buderus Servisi, Natoyolu , Seyranbağları Buderus Servisi, Esat , Kavaklıdere Buderus Servisi, Birlik Mahallesi , Şentepe Buderus Servisi, Kırkkonaklar Buderus Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe Buderus Servisi, Akdere , Ostim Buderus Servisi, Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent Buderus Servisi, Bilkent Buderus Servisi, Ayrancı Buderus Servisi, İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent Buderus Servisi, Bağlum Buderus Servisi, Abidinpaşa , Subayevleri Buderus Servisi, Karapürçek Buderus Servisi, Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler Buderus Servisi, Ümitköy, Pursaklar Buderus Servisi, Elvankent Buderus Servisi, Bağlıca , Ulus Buderus Servisi, Etlik Buderus Servisi, Emek , Demetevler Buderus Servisi, Bahçelievler , Kızılay buderus servisi , Gölbaşı Buderus Servisi, Altındağ Buderus Servisi, Balgat Buderus Servisi, Sincan Buderus Servisi, Etimesgut Buderus Servisi, Mamak Buderus Servisi, Eryaman Buderus Servisi, Çukurambar Buderus Servisi , Batıkent Buderus Servisi, Yenimahalle Buderus Servisi, Keçiören Buderus Servisi, Dikmen Buderus Servisi , Çayyolu Buderus Servisi, Çankaya Buderus Servisi

Klima ve kombi servislerinden beklenen kaliteli hizmet, güler yüz, güven ve teknik donanım Ankara Buderus servisi ekibinde bulunmakta ve hızlı çözüm üreterek en iyi, kaliteli hizmeti vermektedir. Önemli olan arızanın kısa sürede çözümlenmesi ve doğru analiz edilmiş olması ve ayrıca arızanın kısa sürede tekrar etmemesi için orijinal parça kullanılmasıdır. Tüm bu hizmetleri alabileceğiniz Ankara Buderus servisi ekibine her zaman ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Kombilerimizde sık rastlamadığımız ama bazı durumlarda aoluşan arızalarızla ilgili cihaz ekranında uyarı işaretleri oluşur. Arıza kodları olarak tabir ettiğimiz bu işaretlerin bazıları ve anlamları aşağıda listelenmiştir. Servis Merkezimize onarım için telefon açtığınızda bu kodları da belirtip ön bilgi verirseniz ekiplerimiz donanımlı gelecek , tamiratınız daha hızlı olacak ve sorununuz çabucak çözümlenecektir.

BUDERUS LOGAMAX KOMBİ ARIZA KODLARI :

 • Buderus Logamax u052-24/28K Arıza Kodları Ve anlamları
 • CL Arıza Kodu:Kullanım suyunu sıcaklığını algılayan sensörünüzde hata var
 • CP Arıza Kodu: Kambi boyler sensörü arızalı 
 • SH Arıza Kodu: EMS işletiminde kesinti var
 • 9C Arıza Kodu: Cihazdaki kod anahtarı algılama işlemini gerçekleştiremiyor
 • 3A Arıza Kodu: Kombi üzerindeki fan hızı arızası
 • QP Arıza Kodu: Basınç şalteri açılma arızası
 • 3C Arıza Kodu: Basınç şalteri kapatma hatası
 • – Arızası: Dış hava termostatınızda arıza var
 • 8Y Arıza Kodu: 8 – 9 köprüsü algılanmıyor.
 • 2P Arıza Kodu: Aşırı hararet , ısı yükselmesi
 • 4Y Arıza Kodu:Kullanım suyu sensörü arızası
 • 4C Arıza Kodu: Emniyet termostatınız devrede.
 • 2E Arıza Kodu: Kalorifer sistemi basınç hatası (su yok)
 • EP Arıza Kodu: Reset tuşuna birden fazla ve gereksiz basım
 • 6A Arıza Kodu: Cihazda alev yok
 • EC Arıza Kodu: Cihaz dahilinde hata olduğunu gösterir
 • EL Arıza Kodu: Düşük voltaj olduğunu gösterir
 • 6C Arıza Kodu: Kombi kapalı konumdayken de alev algılaması yapıyor
 • 6C Arıza Kodu: Gaz akışı olmamasına rağmen alev algılaması

Bu tip arıza kodları gödüğünüz taktirde hemen servisimizle yani Ankara Buderus Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydınızı oluşturun. Emniyetiniz için gaz akışını kesin , elektirik beslemesini devre dışı bırakın ve su vananızı kapatın.En kısa sürede adresinize ulaşacak olan ekiplerimiz sizlere yardımcı olarak sorununuzu giderecektir.

Buderus Servisi İle İlgili Sorular

6A arıza

Behram - 2017-09-28

Merhaba Buderus GB 012 kombi kullanıyorum sıcak su akarken 6A arızası verdi ne yapsam çıkmıyor (reset çalışmıyor , açma kapama düğmesi çalışmıyor.

Cevapları Gör

buderus u 72 3c yaziyor kapatip acinca duzeliyo sonra tekrarliyo

sedat palali - 2017-10-16

3c yaziyor sartelden kapip acinca duzeliyor sebebi nedir acaba ariza tespiti icin servis ucreti aliyormusunuz.garantisi bitti.

Cevapları Gör

Kombi ataşleme yapma sorunu

Ramazan DENİZ - 2017-10-23

Kombi kalorifer ayarında yanarken otomotik olarak normal ısıya gelip söndüğünde tekrar yanmaya geçerken 7.8 kez ateşleme yaptıktan sonra ancak yanıyor. Sıcak su alırken aynı arızadan dolayı su bir türlü ısınmıyor. selamlar

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.