Servisim › Arçelik Servisi

Ankara Arçelik Servisi

Ankara Arçelik Servisi arıza yapan, çalışma performansında yetersiz kalan, bakım yapılması gereken, montaj ihtiyacı olan kombi klima şofben televizyon ve beyaz eşya ürünlerinize en hızlı ve ekonomik şekilde müdahale edebilme becerisi gösteren seçkin ve profesyonel bir firmadır. Küçük ve büyük beyaz eşyada öncü markalardan biri olan ve bu konuya hassasiyetini sürekli geliştirme ve iyileştirmelerle kullanan Arçelik, güvenilirliğin adresi olarak tercihler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu güvenin sarsılmaması ve taleplerin yerine getirilmesi için Ankara Arçelik Klima Servisi, hızlı ve etkili hizmet sunarak, doğru kararın alındığını gösterme çabasındadır. 

Ankara Arçelik Servisi hizmetleri ile beraber göz kamaştırıcı ve olumlu sonuç veren bir yapıya destek sağlıyor. Gerek personel desteği gerekse de orijinal yedek parça katkısı ile birlikte hizmet noktasında umduğunuz en kaliteli yere ulaşabilirsiniz. Kurumsal hizmet yapısını modern bir anlayış ile destekleyen firma kişilere bağlı olmadan komple mükemmel bir çalışma anlayışını temsil etmektedir. Ürünlerin kurulum ve garantisi gerekse de periyodik bakım ve arıza noktasında merkez servisi çok önemli görevleri üstlendiğini biliyoruz. Başladığı işi bitiren ve performans konusunda insanlara kolaylık sağlayan Ankara Arçelik Servisi bundan sonraki süreçte yine güvenilir adresiniz olacak iyi niyetli ve iyimser çalışmaları ile birlikte her zaman size iyi hizmeti hedefleyen firma yedek parça konusunda en uygun fiyatları ortaya koyuyor. Parçaların aynı zamanda orijinal olduğunu ve çok farklı yerlerde hep olumlu sonuç verdiğini biliyoruz. Kaliteli hizmet için iletişim adresini siz de çok iyi biliyorsunuz. Güler yüz ve tatlı dil sahibi ekipler, sınır tanımadığı hizmeti çok yaygın hale getiriyor.

 • Arçelik Servisi
 • Ankara Arçelik Bölge Merkez Servisi
 • Arçelik Kombi & Klima Servis Merkezi
 • Arçelik Şofben & Beyaz Eşya Tamiri
 • Arçelik Televizyon Montajı Ve Onarımı
 • Zengin Yedek Parça Deposu İle Hizmet
 • Mobil Araçlarla Anında Ulaşım
 • 1 Yıl Parça Ve İşcilik Garantisi
 • Sertifikalı Ve Eğitimli Personeller
 • 25 Yıllık Deneyim
 • Müşteri Memnuniyet Garantisi
 • Orjinal Tedek Parça Kullanımı İle Kesin Sonuç

Mağazalardan veya yetkili bayilerden alınan Arçelik ürünleri, evlere ücretsiz servis imkânları ile getirilip Ankara Arçelik servisi tarafından montajı yapılmaktadır. Her ürün uzman teknik servis elemanları tarafından bilgilendirilecek tecrübede ve deneyimde olduğundan, kullanıcıların ürünler hakkındaki bilgileri doğru ve eksiksiz yerine getirilebilmektedir. Beyaz eşyalarda firma garantisi Arçelik yetkili servisinin montajından sonra başlamakta ve belli dönemlerde bakımı ile devam etmektedir.

 Garanti süresi içinde ürünün arıza belirtisi göstermesi veya uygun işlevin alınamaması, ücretsiz bakım sonrası değiştirmeye kadar gitmekte, müşteriden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı gibi cihazlarınızda kullanım hatası ile oluşabilen arıza veya ürün hasarları, firma garanti kapsamına girmediğinden ücret talep edilmektedir. Garantisi dolan ürünlerde de servis imkânları devam etmekte fakat servis ve yapılan işleme göre ücret talep edilmektedir.

Ankara Arçelik servisi, en kısa sürede çözüm işbirliği için verilen adreslere ulaşırken, ürünlerdeki problem durumuna göre fabrikada açılması ve parça değişmesi gereken durumlarda müşteriye bilgi vermektedir.

Ankara Arçelik Yetkili Servisi ile temes kurarak , yeni ürünlerinizin garanti başlangıçlarını mutlaka yaptırınız.Bu işlen ileriki tarihlerde olabilecek arızalarınızı hiç bir ücret ödemeden yaptırmanızı sağlar.

 Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Arçelik Servisi, Saimekadın , Oran Şehri Arçelik Servisi, Esertepe Arçelik Servisi, Şentepe, Basınevleri Arçelik Servisi, Ayvalı Arçelik Servisi, Gazi Mahallesi , Kayaş Arçelik Servisi, Kurtuluş , Söğütözü Arçelik Servisi, Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi Arçelik Kombi Servisi, Dışkapı Arçelik Servisi, Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye Arçelik Servisi, Anıttepe Arçelik Servisi, Kolej Arçelik Servisi, Maltepe , Siteler Arçelik Servisi, İskitler Arçelik Servisi, Natoyolu Arçelik Klima Servisi, Seyranbağları Arçelik Servisi, Esat Arçelik Servisi, Kavaklıdere Arçelik Servisi, Birlik Mahallesi Arçelik Servisi, Şentepe Arçelik Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Şofben  Servisi, Gaziosmanpaşa Arçelik Servisi, Tuzluçayır , Demirlibahçe Arçelik Servisi, Akdere Arçelik Televizyon Servisi, Ostim Arçelik Servisi, Öveçler Arçelik Servisi, Yüzüncüyıl Arçelik Servisi, Türközü Arçelik Servisi, Beytepe Arçelik Servisi, Konutkent Arçelik Servisi, Bilkent Arçelik Servisi, Ayrancı Arçelik Servisi, İncirli Arçelik Servisi, Cebeci Arçelik Servisi, incek Arçelik Servisi, Cevizlidere Arçelik Servisi, Yaşamkent Arçelik Servisi, Bağlum Arçelik Servisi, Abidinpaşa Arçelik Kombi Servisi, Subayevleri Arçelik Servisi, Karapürçek Arçelik Servisi, Hasköy Arçelik Servisi, Ufuktepe Arçelik Servisi, Aydınlıkevler Arçelik Servisi, Ümitköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Pursaklar Arçelik Servisi, Elvankent Arçelik Servisi, Bağlıca Arçelik Servisi, Ulus Arçelik Servisi, Etlik Arçelik Servisi, Emek Arçelik Servisi, Demetevler Arçelik Servisi, Bahçelievler Arçelik Servisi, Kızılay Arçelik Servisi, Gölbaşı Arçelik Servisi, Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar Arçelik Servisi, Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen Arçelik Servisi, Çayyolu , Çankaya

 • Ankara Arçelik Servisi
 • Arçelik Beyaz Eşya Servisi
 • Arçelik Klima Tamir Ve Montajı
 • Arçelik Kombi Servisi
 • Arçelik Televizyon Servisi
 • Arçelik Yedek Parça
 • Arçelik Bakım Ve Onarım Hizmetleri

Parça değişimleri Arçelik fabrika sahasında yapıldığından, her parça orjinal özelliktedir. Kendi kalite ve standartlarının altında malzeme kullanılmaması, firma adının lekelenmemesi için öncelikli kurallara özen gösterilmektedir. Bu yüzden Arçelik kendi yetkili servisi dışındaki servisler, aynı garanti ve işlem özelliği gösterememektedir. Ankara Arçelik servisi arıza durumlarında evden aldığı ürünü bir haftalık süre zarfında tekrar ilk performansına kavuşturma garantisi ile evden almakta ve bu kurala riayet etmektedir.

 Ankara Bölge Merkez Servisi  .

Dünyada oldukça yaygın bir ağa sahip olan Arçelik, ürün kalitesini her noktada aynı tutan ve sürekli aynı malzemelerle üretilen ürünleri piyasaya sunmaktadır. Belli dönemlerde  servis noktalarındaki çalışanlara, ürün bilgisinin verilmesi, doğru tespitlerin yapılması ve küçük arıza ve bakımların yapılması konusunda yetkilendirme yapılıp sertifika programları ile gelişim arttırılmaktadır. Buradaki amaç, çalışanların müşteriye daha etkili ve hızlı yardımını arttırmak, güvenilirliği kazanmaktır.

ARÇELİK TELEVİZYON SERVİSİ

Plazma Led Tüplü ve Lcd Televizyonlarınızın tamiri , montajı ve yedek parça ihtiyacı için hemen Ankara Arçelik Televizyon Servisi ni arayabilir , tüm sorunlarınızın çözümü için destek talebinde bulunabilirsiniz. Teknik Destek ihtiyacınızı en hızlı şekilde karşılayacak olan işletmemiz uygun fiyatlı çalışma politikası ile de sizleri sonsuz derecede memnun edecektir. Ankara Arçelik Televizyon servisi sizlere bir telefon mesafesindedir. Hemen arayarak randevunuzu aınız.

 

 

Arçelik Servisi İle İlgili Sorular

Buzdolabı kapı contası değişimi

Bilal şen - 2017-09-14

Çift kapılı buzdolabı kapı contaları değişimi yaptırmak istiyorum

Cevapları Gör

buzdolabı

oktay ertekin - 2017-09-17

dolabta bulunan sebzeliklerin kızakları kırıldı,

Cevapları Gör

Arçelik Çamaşır Makinesi Tamiri

Ramazan Çakıcı - 2017-10-22

Merhabalar Arçelik 3650 SJ model Çamaşır makinesinin anakart değişimi fiyatı ne kadar olur

Cevapları Gör

Buzdolabi

Filiz - 2017-11-05

Buzdolabı motoru kısa bir süre calisiyor daha sonra ses kesiliyor devreye girmiyor

Cevapları Gör

Çaycı

Turgut - 2017-11-27

Çaycı makinamız ceryana takınca sigorta attıroyor neden

Cevapları Gör

Tablet

Sevinç - 2017-12-10

Tabletimin ana ekranı çatladı

Cevapları Gör

Arçelik 5850 çamaşır makinası arızası

Erol - 2018-03-02

Çamaşır makinası belirli bir süre çalıştıktan sonra iç kısımdan su sızıntısı yapıyor alt kısmında birikince evdeki kaçak akım sigortasını attırıyor belirli bir süre 10 saat gibi sanırım kuruyunca makine tekrar çalışıyor bir yıkamanın sonuna doğru tekrar sigorta attırıyor fişini çıkarıyoruz bekliyoruz bir gün sonra tekrar çalıştırıyoruz.selamlar

Cevapları Gör

Buzdolabı sesi

Muhammet erdoğan - 2018-12-02

Buzdolabının sesi motor sesi gibi çıkmaya başladı bir anda oldu sebebi nedir

Cevapları Gör

klima kumandası

Şükrü Özarslan - 2018-12-05

arçelik 7210 ra salon tipi klima kumandası mevcutmu elinizde

Cevapları Gör

Arçelik 3340 çamaşır makinesi hk

Mustafa - 2019-01-01

3340 çamaşır makinesi nin motor kömürü varmı varsa ücreti nedir beden nasıl temin edebilirim

Cevapları Gör

Kurutma makinesi

Kübra - 2019-01-06

Arçelik 2772 kurutma makinesi başlatma düğmesi çalışmıyor basınca düğme takılı kaldı düğme değişimi için ücret ne kadar talep edilmektedir?

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.