Servisim › Alarko Servisi

Ankara Alarko Servisi

Ankara Alarko Servisi performansında kayıp olan , çalışma işlemi esnasında sorun yaratan , aynı şekilde çalışma prensiplerinin dışında işleyiş gösteren klima şofben kombi hidrofor brulör ve kazan sistemleriniz için en etkili ve hızlı servis hizmetini sunmak için kurulmuş , ilk günden bu güne kadar bu hedefinden sapmamış , müşteri memnuniyeti için her türlü fedakarlıkta bulunan , Ankara ve tüm ilçeleri için gece gündüz servis hizmeti sunan , eğitimli ve uzman teknik personelleri ile bakım ve onarımlarınızı en kaliteli ve eksiksiz şekilde gerçekleştiren, tüm müdahalelerine ve yedek parça değişimlerine + 1 yıl garanti vererek bütcenizi ve sizi koruyan , ilişkilerinde samimi ve mesafeli , teknolojik açıdan her an kendini yenileyen , servis sektöründeki her türlü yeniliği bünyesinde uygulayan , öncü , prensipli ve kaliteli bir işletmedir.

  • Alarko Servis Merkezi
  • En Hızlı Servis
  • Müşteri Memnuniyet Garantisi
  • Bol Yedek Parça
  • ISO 9001 Belgeli Servis
  • Kombi Bakımı
  • Klima Montajı
  • Şofben Onarımı
  • 7 Gün 24 Saat Hizmet Garantisi

 Isıtma ve soğutma alanları içerisinde teknolojinin tüm gelişme yeniliklerini yakından inceleyerek ürünlerine titizlikle işlemekte olan Alarko marka, dünya üzerinde gün geçtikçe büyümekte olan bir piyasa gücüne sahiptir. Güvenilir firmalar tarafından yapılmış olan araştırmalar sonucunda en iyi 100 marka arasında yerini alan Alarko, özenli çalışmaları ile birlikte gün geçtikçe daha geniş kitlelerin kullanımını sağlamakta ve gururla ilerlemektedir.

Yaşam alanlarındaki ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek ilerlemekte olan marka, pratik ve hızlı çözümlerin üretilmesi ile kullanımı kolaylaştırmak ve ortaya çıkmış olan ihtiyaçlara doğrudan cevap vermek amacına hizmet doğrultusunda çalışmaktadır. Kullanımdan kaynaklı hatalar veya belli kullanım süreleri sonunda her elektronik ürün içerisinde olabilecek sorunların da ortadan kaldırılabilmesi adına servis kalitesini de arttırmakta olan Alarko, ürünün sağlıklı ve uzun ömürlü devamlılığının sağlanabilmesi için servis öneminin farkındalığı ile hareket etmektedir.

Ayrıca şunu da belirtelim , ilk kullanım öncesi ürününüzü mutlaka Ankara Alarko Yetkili Servisi kurmalıdır. Ancak bu işlemle ürününüzü garanti altına aldırabilirsiniz.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Alarko Servisi, Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe Alarko Servisi, Şentepe, Basınevleri Alarko Servisi, Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş Alarko Servisi, Kurtuluş , Söğütözü Alarko Servisi, Yıldızevler Alarko Servisi, Hüseyingazi , Aktaş Alarko Servisi, Dikimevi Alarko Servisi, Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler Alarko Servisi, İskitler Alarko Servisi, Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere Alarko Servisi, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa Alarko Servisi, Tuzluçayır , Demirlibahçe Alarko Servisi, Akdere , Ostim Alarko Servisi, Öveçler Alarko Servisi, Yüzüncüyıl , Türközü Alarko Servisi, Beytepe , Konutkent Alarko Servisi, Bilkent , Ayrancı Alarko Servisi, İncirli , Cebeci Alarko Servisi, incek , Cevizlidere Alarko Servisi , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe Alarko Servisi, Aydınlıkevler  Alarko Servisi, Ümitköy, Pursaklar , Elvankent Alarko Servisi, Bağlıca , Ulus, Etlik Alarko Servisi, Emek , Demetevler Alarko Servisi, Bahçelievler , Kızılay Alarko Servisi, Gölbaşı Alarko Servisi, Altındağ , Balgat Alarko Servisi, Sincan Alarko Servisi, Etimesgut Alarko Servisi, Mamak Alarko Servisi, Eryaman Alarko Servisi, Çukurambar Alarko Servisi, Batıkent Alarko Servisi, Yenimahalle , Keçiören Alarko Servisi, Dikmen  Alarko Servisi, Çayyolu Alarko Servisi, Çankaya Alarko Servisi.

Ankara Alarko servisi, kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet kalitesini arttırmaktadır. Alarko servis hizmetlerinin bulunduğu kombide meydana gelebilecek olan; motor arıza, yanlış bağlantı yapılması, saç tıkanıklığının sebep olduğu hatalar, kombinin ateşlememesi, ısıtmaması, su akıtma, hava kontrollerinin yapılması klimada meydana gelebilecek olan; su akıtma, ısıtma ve soğutma problemleri, mevsim geçiş ayarlarının yanlış yapılması, filtre tıkanıklığı, olması gerekenden fazla ses çıkarıyor olması, kirli hava üflemesi gibi problemlerin yanında merkezi alan içerisinde soğuk hava odaları, klima santralleri, fancoil, radyatör gibi çalışma alanları içerisinde meydana gelebilecek olan tüm sorunlar için hızlı ve kaliteli bir servis anlayışı benimsemektedir.Ankara Alarko Klima Servisi, her biri eğitimli ve deneyimli olan teknik ekibimizin sunmuş olduğu avantajlar sayesinde sorunun öncelikle tam olarak neden ve nasıl oluştuğuna dair detaylı incelemelerde bulunmakta ve bu doğrultu içerisinde en doğru teknik çözümü hayata geçirerek müşteri mağduriyetinin önüne geçmektedir. Yapılmakta olan her işlem teknik ekibimiz vasıtası ile kullanıcıya iletilmekte, kullanıcı bilgisi ve onayı dahilinde gerçekleştirilmektedir. Gerek duyulan durumlar içerisinde yerinde hizmet anlayışını da benimseyerek hızlı servisin kullanıcı için olan öneminin farkındalığı ile hareket etmekte olan servisimiz içerisinde atılan her adım garantimiz içerisinde olup, işlem sonrasında memnuniyet araştırmalarımız ile de test edilmektedir.Ankara Alarko Servisi olarak cihaz bakımlarınızı mutlaka emin ellere yaptırmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.Bunun için yaz öncesi uygun bir gün ve tarih belirleyerek bizi arayabilirsiniz. Servis merkezimizden adresinize gelecek olan ekiplerimiz bakım esnasında kısaca aşağıda özetlediğimiz işlemleri gerçekleştirecek ve kombi cihazınızı kışa hazırlayacaktır.

Bir de cihazlarımız çalışma esnasında zaman zaman ekranda işaret çıkartırlar. Bunun sebebi cihazda arıza olmasıdır. Arıza kodlarının anlamını ve açıklamalarını aşağıda sunduğumuz listeden öğrenebilirsiniz. Gerekli detayların bulunduğu bu liste yardımı ile ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Bazı durumlarda cihazı tekrar faaliyete geçirebilmenin yolunu da gösteren bu açıklamaları lütfen dikkatlice okuyunuz. Servis çağırmadan önce göz gezdireceğiniz bu maddeler sizlerin bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Ankara Alarko Servisi ile haberleşerek ve arıza kodunuzu söyleyerek telefon ile de destek alabilirsiniz  Bir çok kombi modeli olmasına karşılık cihazlarınızda genel olarak rastlayacağınız arıza kodlarının anlamlarının bazıları şu şekildedir ;

ARIZA KODLARI ; SERENA MODELİ İÇİN :

E01 Arıza Kodu : Kombinizin ateşlemi işlemini başaramadığını gösterir. 

E02 Arıza Kodu : Limit termostat diye tabir ettiğimiz parçanızda aşırı ısınma meydana gelmiş.

E06 Arıza Kodu : Kullanım sıcak suyu için görev yapan sensörün arızalandığını belirtir.

E14 Arıza Kodu : Muhtemelen bacanız tıkanmış veya bağlantıları ile ilgili sorun var. 

TRENDY MODELİ İÇİN :

F5  Arıza Kodu : Hava akımının yeterli düzeyde sağlanmadığını anlatan işarettir.

F4 Arıza Kodu : Kombiniz ateşlemeye geçmesine rağmen alevlenme olmuyor. İyonizasyon veya kart arızası olabilir.

F1  Arıza Kodu : Kombiniz aşırı ısınmaya geçince bu işareti görürsünüz. Cihazı kapatınız.

F0  Arıza Kodu : Kalorifer devresi su basıncının yetersiz veya düşük olduğunu gösterir. 

80 ledi yanıp sönüyorsa : Cihaz tamamen kendini kullanım için kapalı konuma getirmiştir. Hemen servisimizle iletişime geçin.

 

Alarko Servisi İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.