Servisim › Ankara Viessmann Servisi › Sincan Viessmann Servisi

Sincan Viessmann Servisi

Sincan Viessmann Servisi her türlü yeniliği ve teknolojik gelişmeyi ilk olarak bünyesine katan ve bunu tüm tamiratlarına uygulayan, yenilikci & modern çalışan, bunun yanı sıra müşteri dostu fiyatları ile her zaman takdir alan ve teknik servis hizmeti verme alanında rakipsizliğini her platformda kanıtlayan seçkin bir işletmedir. Viessmann, ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri ve endüstriyel sistemler üzerine hizmet veren kaliteli markalardan birisidir. Viessmann marka ürünlerin teknik servis hizmeti bünyemizde görev alan, eğitimli personellerimiz tarafından, hızlı ve kaliteli şekilde sunulmaktadır.

Sincan bölgesi için sağlanan servis hizmeti, yedek parça ve işçilik garantili bakım-onarım ve emniyet önlemlerine kadar birçok hizmeti kapsamaktadır. Sincan Viessmann Servisi çalışanları, kombi klima ve şofben bakımını kapsamlı şekilde yapar, bu da kombinin daha verimli çalışmasını sağlar. İşinde eğitimli personel, Viessmann kazan bakımı sırasında da her detaya dikkat ederek gerekli kontrolleri yapar, duman borularının temizliğini gerektiği şekilde gerçekleştirir ve işlevini yitirmiş parçalar varsa, onların da değişimini yapar. Devreye alma hizmeti, teknik servisin sağladığı diğer bir hizmettir. Viessmann kazanlarınızın baca gaz analizleri de firmamız tarafından modern test ve ölçüm cihazlarımızla gerçekleştirilmektedir.

Sincan Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz İlçeler ;

29 Ekim Mahallesi, Atatürk Mahallesi Viessmann Servisi, Cumhuriyet , Gökçek Viessmann Kombi Servisi, Mevlana , Osmaniye , Plevne Mahallesi Viessmann Servisi, Selçuklu , Törekent , Akşemsettin , Fatih , Gaziosmanpaşa  , Tandoğan Mahallesi Viessmann Servisi, Ahievran , Andiçen Viessmann Şofben Servisi, Ertuğrulgazi , Fevzi Çakmak , Hürriyet , İstasyon Mahallesi Viessmann Şofben Servisi, Malazgirt , Menderes , Pınarbaşı Mahallesi Viessmann Servisi, Yunus Emre mahallesi

Viessmann marka cihazın kurulumu gerçekleştirildikten sonra ve gazın açılması için gerekli yerlere başvuru yapılmasının neticesinde, Viessmann yetkili servisi çalışanları, devreye alma işlemini gerçekleştirirler. Emniyet önlemleri konusunda da kullanıcıları bilgilendiren servis çalışanları, müşteri memnuniyeti açısından kesintisiz hizmet vermektedir. Viessmann marka her türlü cihazın kurulumu ve periyodik bakımı teknik servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Sincan Viessmann Servisi çalışanları, ısıtma-soğutma sistemlerinin her türlü bakım hizmetini kaliteli ve özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sincan Viessmann Servisi bünyesinde çalışan ustalarız her türlü Viessmann klima işlerinizi de kusursuz şekilde gerçekleştirir. Klima montaj, demontaj, tamir, gaz basımı, kaçak kontrolü ve yer değişim işlerinizi özenle ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Yaz aylarının kurtarıcısı olan ve iklimlendirme işlemimizi gerçekleştiren klimalar hayatımızın değişmez parçası olmuştur. Ev ve iş yerlerinde kullanılacak olan ortamın büyüklüğüne göre klima seçilmesi çok önemlidir. Bu konuda servisimiz keşif işlemlerinizi en doğru gerçekleştirmektedir. Ayrıca montaj işleminin deneyim sahibi ustalar tarafından yapılmasıda büyük önem taşır. 

448 00 00 numaradan ulaşarak servis kaydı yaptırabileceğiniz gibi bize Viessmann cihazlarınızın kullanımı ve arızası ile ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz. Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü görev yapan ekiplerimiz tüm enerjisini sizi memnun bırakacak işlemleri gerçekleştirmek üzere harcamaktadır. Kombi klima şofben ve kazan sistemlerinizin doğru ellerde tamirinin yapılması veya bakımının gerçekleştirilmesi için mutlaka bizi, yani Sincan Viessmann Servisi ile çalışmayı tercih ediniz.Garantili ve orjinal parça kullanımı ile de cihazlarınızın ömrünü uzatıyor, güvenli kullanımını sağlıyoruz.