Servisim › Ankara Viessmann Servisi › Etimesgut Viessmann Servisi

Etimesgut Viessmann Servisi

Etimesgut Viessmann Servisi bünyesinde kombi bakımında ve klima bakımında, uzman ve sertifikalı işçilik tercih edilmektedir. Havalandırma delikleri, gaz kaçağı esnasında büyük önem taşımaktadır. Gaz kaçağı esnasında mutlaka havalandırma işlemi yapılmalıdır. Mühendislerin çizdiği proje çalışmalarıyla montajı yapılan kombiler, Etimesgut Viessmann Servisi tarfından yıllık bakıma tabi tutulmalıdır. Kombi bakımında, öncelikle, su ısıtıcı kısım bakıma tabi tutulmaktadır. Su ısıtıcı tabletin bakımı, bacanın bakımı ve peteklerin ısınması gibi durumlar, kombi bakımında yapılan işlemlerdir. Yoğuşmalı kombiler öncelikle tercih edilmelidir.

Yaz aylarında ise, klima bakımı önemli bir husustur. Klima bakımında, gaz ayarı, önemli bir husustur. Cihaz temizliği de önemli bir meseledir. Klimalar, kirlendiği için, tam randıman çalışmaya bilir. Bu durumda yapılacak şey, Etimesgut viessmann Servisi ofisini arayıp usta çağırarak ürünün temizlenmesidir. Klima fanının bakımı ve ilaçlanması da yapılmalıdır. Bakım işlemlerinde, uzman Etimesgut viessmann servisi elemanları tercih edilmelidir. Özellikle sertifikalı servis elemanı ve orjinal özelliklere sahip yedek parça, öncelikle tercih edilmesi gerekmektedir.

Bakım hizmetinde söz sahibi olan firmamız, zamanında bakım işlemini bitirerek, zamandan kazandırmaktadır, klima ve kombi bakımında sertifika zorunlu hale gelmiştir. Servis hizmetinin kaliteli hale gelmesi için, gerekli belgeler oldukça önemli bir husus haline gelmiştir.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Ahi Mesut, Alsancak , Altay, Atakent, Ayyıldız, Bağlıca, Bahçekapı, Ballıkuyumcu, Elvan, Erler, etiler, Fatih Sultan  Mehmet, Fevziye, Göksu, Güzelkent, İstasyon mahallesi, Oğuzlar, Piyade, Süvari, Şehitali, Şeker Mahallesi , Şeyhşamil, Topcu Mahallesi, Tunahan Mahallesi, 

Etimesgut Viessmann Servisi tanımadığınız ve güvenmediğiniz kişilere iş yaptırmamanızı önermektedir. Cihaza yanlış uygulanacak müdahale faydadan çok zarar getirecektir. Etimesgut Viessmann Servisi kombi şofben ve klima ile ilgili olan ve iş kapsamımıza giren tüm müdahaleleri profesyonel teknikler çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Bakım onarım gibi teknisyen desteği isteyen işlemleriniz için 448 00 00 numaralı çağrı hattımızı arayarak usta çağırabilirsiniz..