Servisim › Ankara Viessmann Servisi › Batıkent Viessmann Servisi

Batıkent Viessmann Servisi

Batıkent Viessmann Servisi kombi klima ve şofben tamiri konularınız ayrıca her türlü soruyu sorarak merak ettiğiniz konulara net ve kesin cevaplar labilmeniz için online destek hattını devreye sokmuştur. Bize , telefon dışında mail adresimizden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis sektörü, tecrübeli ve sertifikalı eleman ister. Kombi gibi ciddiyet isteyen ve özel resmi prosedürle montajı yapılan cihazlar, gaz kaçağı gibi durumlarda, hemen ihbar edilmelidir. Servis hizmetinin bütün inceliklerini sergileyen Viessmann servisi bünyesindeki çalışanlarımız, zamanlama olarak oldukça iyidir. En yakın servisimizi, evinize en kısa zamanda gelmektedir. Kurulum konusunda gerekli eğitimi alan Batıkent Viessmann Servisi çatısı altındaki elemanlarımız, havalandırma gibi işlemlerinizdeki problemleri de kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.

Sertifikalı personellerle çalışan Batıkent Viessmann Servisi, kombilerdeki su ısıtma problemlerini, su pompalama sorunlarını, baca sorunlarını, petek sorunlarını ve diğer mekanik sorunlarını, kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.

Yoğuşmalı kombi tavsiyesinde bulunan elemanlarımız, kombi kullanımının daha ekonomik olmasını sağlamaktadır. Klima işlemlerinde ise, önemli olan temizlik ve gaz basma işlemleri, servis elemanlarımız tarafından, kolaylıkla yapılmaktadır. Orjinal gaz ve etkili temizlik çalışmaları, oldukça önemli hususlardır.

Servis hizmetinde diğer önemli bir husus olan orjinal yedek parça temini, klima ve kombi servis hizmetiyle sunulmaktadır. Bütün bakım işlemleri, Batıkent Viessmann Servisi kategorisinde, cihazın bulunduğu yerde yapılmaktadır. Cihazın sahibinin onayı olmadan, bakım ve onarım yapılmamaktadır. Konusunda uzman olan ve başarılı çözümler sunan servis elemanlarımız, tecrübelidir ve etkili çalışma prensiplerine sahiptir.

SERVİS BÖLGELERİMİZ 

Kentkoop, İlkyerleşim, Ostim Viessmann Servisi, Batı Sitesi, Özgür, Kardelen, Şaşmaz Vestel Servisi, İvedik, Güvercinlik, Özevler, Mehmet Akif Ersoy, Karaağaç, Yahyalar, Çakırlar Viessmann Servisi, Yeşilevler

Batıkent Viessmann Servisi sizlere proje , tesisat temizliği , petek temini yedek parça montaj bakım ve diğer işleriniz için sabah erken saatlerden gece geç saatlere kadar görev yapan etkili ve uzman personelleri ile yardımcı olmakta ve tüm ihtiyaçlarınız için yardım alabilme imkanı sunmaktadır. Viessmann dayanıklı yapısı kolay ve ekonomik çalışma prensipleri ile tüm dünyada sevilerek ve tercih edilerek kullanıldığı gibi ülkemizde de bol ürün çeşidi ve yeterli sayıdaki servis ağı ile müşteri sayısını arttırmıştır. Kazan ve brulör servisi olarak da Batıkent halkına destek olan işletmemiz dinamik ve enerjik yapısını hiç bozmadan yılın tüm günlerinde hizmetlerini sürdürmektedir.