Servisim › Ankara Viessmann Servisi › Altındağ Viessmann Servisi

Altındağ Viessmann Servisi

Altındağ Viessmann Servisi kombi klima şofben kazan ve brulör sistemlerinizin arıza bakım ve onarım ve montaj hizmetlerini yerine getirmek için kurulmuş , üstün Alman markası olan Viessmann ürünlerinizi arıza açması durumunda tamir ederek kullanıma devam etmenizi sağlamaktadır.Avrupa tarzı servis hizmet anlayışının ülkemize gelmesinden sonra, oldukça kaliteli servis hizmeti işlemleri gerçekleşmektedir. Hizmetinde önemli bir unsur olan, kalite ve zamanlama, uzman Altındağ Viesmann Servisi ekiplerimizce gerçekleşmektedir. Altındağ Viessmann Servisi kalite standartlarını tutturarak yapmış olduğu işlemlerle hep göz önünde olmakta ve üstün başarı elde etmektedir.

Güncel olan ve Avrupa ile aynı anda gerçekleştirilen etkili servis hizmetiyle, başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Cihaz bakım ve onarım hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, bu konuda söz sahibi olan kişilerin tercih edilmesi, oldukça önemli bir husustur. Orjinal kombi parçaları, orjinal klima parçaları ve orjinal beyaz eşya parçaları ile yedek parça sorununu çözüme kavuşturan Altındağ Viessmann Servisi bünyesindeki elemanlarımız, servis hizmetindeki üstün başarılarıyla, kombi ve klimalarınızı rahat bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

 Kombiler, resmi kurallarla montajlanmaktadır. Her hangi bir ciddi durumda, projeyi hazırlayanlar, montajı yapanlar ve cihazı üretenler sorumluluk altına girmektedir. Bu nedenle, bütün bakım işlemlerinde Altındağ Viessmann Servisi tarafından sunulan servis hizmetimiz tercih edilmelidir. Klima bakımında, fan bakımı, filtre bakımı ve diğer parçaların bakımı güncel yöntemlerle gerçekleşmektedir. Güncel yöntemlerle çalışan firmamız, orjinal parça kullanarak, kombi & klima gibi cihazları, huzur içerisinde kullanmanızı sağlamaktadır.

SERVİS BÖLGELERİMİZ 

Ahiler , Aktaş Viessmann Servisi, Alemdağ, Aliersoy, Altınpark Viessmann Servisi, Anafartalar, Atilla, Aydıncık, Aydınlıkevler Viessmann servisi, Bağlariçi, Baraj, Başpınar, Battalgazi, Beşikkaya, Çalışkanlar, Çamlık, Çandarlı, Doğanbey , Doğu, Doğantepe, Fatih, Feridunçelik, Gökçenefe, Gülpınar, Gültepe, Gündoğdu, Güneşevler Viessmann Kombi Servisi, Hacıbayram, Hacılar, Kale, Karacaören, Karakum, Karapürçek Viessmann Servisi, Kavaklı, Necatibey, Orhangazi, Öncüler, Önder, Örnek Viessmann Klima Servisi, Peçenek, Plevne, Sakarya, Serversomuncuoğlu, Seyfidemirsoy Viessmann Şofben Servisi, Tatlar, Ulubey, Yavuzselim, Yıldırımbeyazıt, Yıldıztepe, Yunusemre, Ziraat, Zübeydehanım, Zülfazıl mahallesi

Altındağ Viessmann Servisi bakım montaj tamir yedek parça gibi konularda sizlere yardım etmesini yanı sıra kombi tesisat ve petek temizliği hususunda da detek vermektedir. Zaman içinde oluşan , yoğun kullanım ve şebekeden gelen suyun kalitesiz olmasına bağlı olarak sistemde kireçlenme pas ve tortu oluşmasına karşı ekiplerimiz avrupa cihazlarla ve sisteme zarar vermeyecek kimyasallarla ilaçlı temizlik ve pas kir arıdırması yapmaktadır. Bu işlem tüm sistemin sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlamaktadır. Altındağ Viessmann Servisi olarak 5 yılda bir mutlaka uygulamanın yapılmasını tavsiye ettiğimiz bu müdahale için servis merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.