Servisim › Ankara Protherm Servisi › Yenimahalle Protherm Servisi

Yenimahalle Protherm Servisi

Yenimahalle Protherm Servisi isimli ve eleman çalıştırma kategorisinde, en iyi tercihi yapan , sertifikalı elemanlarla çalışan kombi servisimiz, 7/24 hizmete hazırdır. Aradığınız andan itibaren en yakın servis aracımız, kısa zamanda evinize ve iş yerinize gelmektedir. Evinize gelen ekiplerimiz, takım çalışmasıyla, kısa zamanda kombi bakımınızı gerçekleştirmektedir. En iyi hizmet ve en uygun fiyat politikası ile çalışan firmamız bu konuda ilk kurulduğu günden beri taviz vermeden çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir. Protherm markasının kaşitesine ve sağlamlığına inanarak tercih eden ve kullanan müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanında olabilmek adına çalışmalarımızı vardiya usulü olarak 24 saat sürdürmekteyiz.

Plan ve proje ile kombi montajı yapan  Yenimahalle Protherm Servisi isimli firmamız, mühendislerin çizdiği ve doğal gaz dağıtım şirketinin onayladığı projeye göre hareket etmektedir. Bakım işlemlerinde, yıllık periyodik sistem takip edilmelidir. Proje onayı gerektiren kombilerde, gaz kaçağı oluşumunda, hemen servis ihbarı gerçekleşmelidir. Hemen akabinde kapı cam ve pencereler açılarak ortam havalandırılmalı, yanıcı , parlayıcı cihazlar kullanılmamalı ve hatta prizlere ve ışık düğmelerine dokunulmamalı, lambalar yakılmamalıdır. Alo 187 de aranarak ekip talep edilmeli, bu esnada evde veya iş yerinde yaşayanların tahliyesi gerçekleştirilmelidir.

Servis Bölgelerimiz

25 Mart Protherm Servisi, Batı Sitesi , Demetevler  Protherm Servisi,, Emniyet , Esentepe , Güventepe  Protherm Servisi,, İlk yerleşim , İvedik , Kardelen  Protherm Servisi,, Kentkoop , Ostim , Ragıp Tüzün , Tepealtı , Varlık , Yeniçağ , Yunusemre  Protherm Servisi,, Anadolu , Barış , Beştepe  Protherm Servisi,, Çarşı , Demetgül , Ergazi , Gayret , Güzelyaka , Kaletepe , İnönü , Kaletepe , Karşıyaka  Protherm Servisi,, Kuzeyyıldızı , Memlik , Özevler , Serhat , Turgut Özal , Yakacık , Yaşilevler , Yuvaköy  Protherm Servisi,, Yahyalar , Barıştepe , Burç , Çiğdemtepe , Demetevler  Protherm Servisi, , Ergenekon , Gazi , Işınlar  Protherm Servisi, , Karacakaya , Kayalar , Macun  Protherm Servisi,, Pamuklar , Susuz  Protherm Servisi, , Uğur Mumcu  Protherm Servisi,, Yeni Batı Mahallesi  Protherm Servisi,

Kullanım kılavuzu ile kullanılması gereken Protherm markalı bu özel cihazlarımız, yıllık bakımla daha kullanışlı hale gelmektedir. Bakımlı kombi cihazları, daha az enerji harcarlar. Kombilerin su ısıtıcı eşanjörü sağlıklı olursa, kısa zamanda verim almanızı sağlar ve fazla enerji harcamaz. Kombilerin temizliğinin yapılması ve fanın daha sağlıklı dönmesi, enerji sarfiyatını düşürecektir. Bunun için bakım zamanı, eğer fanlı hermatik veya yoğuşmalı kombi kullanıyorsanız mutlaka kontrolünü ve temizliğini yaptırınız.

Yenimahalle Protherm Servisi olarak yedek parça ihtiyacı ortaya çıktığında, cihaz sahibinin onayı ile markaya göre fabrika çıkışlı yedek parçalar tercih etmekteyiz. Parçalar yan sanayi değildir. Yine kombi bakımında, cihazın markasına uygun olan genleşme tankına ilave edilecek olan gaz seçimi gerçekleştirilmektedir. Protherm kombi ürününüzün sesli çalışması, su damlatması, gövdesinde aşırı sıcaklık oluşumu, suyu aniden soğutması, en yüksek seviyede ayarlamanıza rağmen yeterli sıcaklığa ulaşamama gibi durumlar arıza belirtisidir. Bu anlarda hiç zaman kaybetmeden servis merkezimizin 448 00 00 numaralı müşteri danışma hattını arayarak randevu almanız gerekmektedir Sizlere yardımcı olmak adına elimizden gelen her şeyi yapacağımıza emin olabilirsiniz.