Servisim › Ankara Protherm Servisi › Mamak Protherm Servisi

Mamak Protherm Servisi

Mamak Protherm Servisi teknolojik anlamda kendisini sürekli geliştiren, yeni keşiflerin ve buluşların takipcisi olan, bunları da bünyesinde ilk uygulayan firmaların başında gelir. Kombi tamiratlarının başarılı temsilcisi olan firmamız Ankar ilimizin şirin ilçelerinden olan mamak bölgesinde ilk kurulduğu günden bu yana üzerine aldığı vazifeyi en iyi şekilde tamamlamıştır.  Protherm markası Türkiye’de önemli bir çevre tarafından tercih edilen markalardandır. Ürettiği kaliteli kombi ürünleri sayesinde her geçen gün daha iyi bir marka imajı oluşturmaya başlayan markanın sürekli artan olumlu imajının en önemli sebebi ürettiği cihazlardaki yüksek kalite, uzun ömürlülük ve çok fonksiyonluluktur. Mamak Protherm Servisi olarak biz de bu markanın adına yakışır bir çalışma temposu ile sizlere hizmet etmekteyiz.

Protherm markasının kalite ve eşsiz olması sadece ürünlerinin kalitesi ve özellikleri ile sınırlı olmayıp servis hizmetlerinde de görülmektedir. Protherm markası ev eşyası veya elektrikli ev aletine sahip olan kişilerin bu ürünlerin tamir ve bakımın herhangi bir tereddüt ve çekinceye kapılmadan protherm özel servislerinde yaptırmaları mümkündür.             

Mamak Protherm Servisi, Ankara’da faaliyet gösteren ve protherm markasına ait ürünlerin bakım ve onarımını en iyi şekilde gerçekleştiren servislerdendir. Marka kalitesi ve imajını yukarıya doğru çeken bir servis anlayışı ve hizmeti ile müşterilerinin beğenisini toplayan Mamak Protherm Servisi, tüm protherm ürünlerini garantili ve ücretli olarak tamir etmekte ve gerekli bakımlarını yapmaktadır. Mamak Protherm Servisi, uzman ve tecrübeli kadrosu, profesyonel yönetim ekibi ile Mamak Protherm Servisi, müşterilerinin cihazlarını güvenilir servis hizmeti ile yüzleri gülerek uğurlamak için beklemektedir.

Protherm ürünleri alım kolaylığı yani uygun fiyatları ile tüketicilerimizin tercih sebebinin başında gelmektedir. Fakat ucuz olması kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Üstün alman markası olan ürünlerimiz sağlam yapısı ve uzun yıllar kullanım ömrü ile de satış basamaklarının en üst sıralarında yer almaktadır. Bizler de servis hizmetlerimizi eksiksiz olarak yerine getirerek markaya tam destek vermekteyiz.Mamak Protherm Servisi ile çalışmak ayrıcalıktır. Bu ayrıcalıklardan sizler de yararlanmak isterseniz ve mutlu müşterilerimiz arasına katılmayı düşünürseniz hemen servis merkezimizden randevu alabilirsiniz.