Servisim › Ankara Protherm Servisi › Etimesgut Protherm Servisi

Etimesgut Protherm Servisi

Etimesgut Protherm Servisi bünyesinde uygulandığı gibi servis hizmeti, hızlı ve pratik olmalıdır. Seri çalışmakve çabuk olmak için, o konuda uzman olmak gerekmektedir. Servis hizmetinde önemli ve etkili bir husus olan sertifika, teknik eğitim sonucunda verilen bir belgedir. Son çıkan cihazlar hakkında da eğitim veren kurumlar, sertifikalı Etimesgut protherm servisi elemanı yetiştirilmesinde, büyük rol oynamaktadır.

Servis hizmetinin etkili olduğu kombi ve şofbenler uzman servis hizmeti gerektiren cihazlardır. Kurulum hizmetinde, keşif önemli bir husustur. Klimalarda havalandırma delikleri, bakır boru seçimi  ve en uygun yer, montajda önemli hususlardadır. Uzman işçilik ve markaya göre orjinal özelliğe sahip olan yedek parça, servis hizmetinin başarılı olması için, son derece önemlidir. Klima bakımında, , fanlar, üfleme kanalları , iç ve dış ünite bakımlı olmalıdır. Isıtıcı tabletin özellikleri ortadan kalktığı zaman, ısıtıcı tablet değiştirilmesi gerekmektedir. Bakım ve onarımlarımız garantili yapılmaktadır.

Güvenilir servis hizmetiyle, aradığınız başarıyı sunan Etimesgut Protherm Servisi isimli firmamız, kış aylarında da, yaz aylarında da klima keyfini sürmeniz için, sertifikalı bakım hizmeti sunmaktadır. Klima bakımı da, beyaz eşya bakımı gibi orjinal yedek parça ile yapılmaktadır. Filtre, polen ve toz temizliği klima sistemlerinin bakımın bir parçası olarak yapılmaktadır.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Ahi Mesut, Alsancak , Altay, Atakent, Ayyıldız, Bağlıca, Bahçekapı, Ballıkuyumcu, Elvan, Erler, etiler, Fatih Sultan  Mehmet, Fevziye, Göksu, Güzelkent, İstasyon mahallesi, Oğuzlar, Piyade, Süvari, Şehitali, Şeker Mahallesi , Şeyhşamil, Topcu Mahallesi, Tunahan Mahallesi, 

Etimesgut Protherm Servisi kombi tamir bakım onarım ve montaj uzmanıdır. En yüksek verim doğru montajdan geçer. Evinizin yalıtımı da kaliteli ısınma için önemli bir unsurdur. Isı kaybınızın olmaması için mutlaka yalıtımlı evlerde oturmayı tercih etmelisiniz. Peteklerinizi de kullanım alanınıza yani metrekareye göre seçmelisiniz. Aşırı küçük petekler ortamın ısınmasına fayda etmeyecektir. Etimesgut Protherm Servisi keşif hizmeti de alabileceğiniz bir servis noktasıdır. Şofben bakım ve tamir işleriniz için de Protherm servisi olarak Etimesgut bölgesinde ve Ankara da hizmet vermekteyiz.