Servisim › Ankara Protherm Servisi › Eryaman Protherm Servisi

Eryaman Protherm Servisi

Eryaman bölgesinde Protherm markası kombi ürünlerinin montajı, tamir ve bakımı işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Eryaman’ın her semt ve mahallesinde yürüttüğümüz çalışmalarımız Ankara ilimizin her noktasına ulaşmak için de  bir telefon kadar yakın mesafededir.. Eryaman Protherm servisi her türlü bakım montaj ve tamir hizmeti vermektedir. Müşterilerinin bütçesini düşünen firma en uygun fiyata kaliteli hizmeti sunmaktadır. Protherm markaya ait kombiler, kazan, şofben, termosifon ve radyatör sistemleri kurulumu, montaj ve onarım gibi her türlü hizmet verilmektedir. Yoğuşmalı kombiler tavsiye edilmektedir. Eryaman Protherm Servisi çağrı merkezinde uzman personel hemen sorunu tespit edip gerekli ekibi yollamaktadır.

Acil olarak Protherm servisi arayanlar için en doğru adres Eryaman Protherm Servisi dir. Gerektiğinde orijinal yedek parça ile değişim yapılmaktadır. Gaz ayarı ve her türlü emniyet kontrolü yapılarak kombinin en güvenli şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Sıcak su ve ısıtma bölümlerindeki sorunlara acil çözümler getirilmektedir. Ayrıca müşteriler kombi ve şofben kullanımında gerekli şekilde bilgilendirilir. Kombilerin kurulmadan önce gerekli projelerin çizilmesi, onayların alınması süreci yerine getirilir. Peteklerin yerine doğru bir şekilde karar verilerek ısıdan en iyi şekilde faydalanma sağlanmaktadır. Yerinde soruna çözüm getirilir. Gerekirse kombiniz Eryaman Protherm Servisi tarafından sökülerek atölyemizde revizyon yapılıp tekrar yerine takılır.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

30 Ağustos Mahallesi , Altay Mahallesi, Göksu Mahallesi , Güzelkent , Kazım Karabekir , Susuz Mahallesi , Şehit Osman Avcı, Şeker Mahallesi , Şeyh Şamil, Tunahan Mahallesi , Yavuz Selim, Yeni Batı Mahallesi, Yeşilova Mahallesi.

Eryaman Protherm Servisi kombi bakım & onarım işlemleriniz , yedek parça ihtiyaçlarınız ve diğer tüm sorunlarınız için tam kadro ve 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Protherm ismine güvenerek tercihini bu yönde yapan değerli Eryaman halkına yaz - kış aralıksız ve etkin biçimde hizmet eden personelimiz tüm enerjisini bu yolda harcamaktadır. Eryaman Protherm Servisi 448 00 00 numaralı hattını acil durumlarda da aramanız için sürekli hazır tutmaktadır.