Servisim › Ankara Protherm Servisi › Çayyolu Protherm Servisi

Çayyolu Protherm Servisi

Çayyolu Protherm Servisi yaşantımızın vazgeçilmez ürünleri olan kombi cihazlarımızın tamiri için bölgeye hizmet sağlamak adına kurulmuş seçkin tamir merkezidir. Günlük yaşantımızda kullandığımız cihazlar, zamanla bozulabilir. Bu nedenle, gerekli durumlarda kullandığımız cihazların bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılan cihazlar, daha iyi çalışacaktır. Kışın bozulan bir kombi, sıkıntıya sebep olur. Çok soğuk kış günlerinde, kombi ürünü çalışmayan mekânların, ciddi sorunlar yaşadığını gözlemlemekte , stresi de  beraberinde yaşadığını görmekteyiz. Çayyolu Protherm Servisi dara düştüğünüz anlarda hızır gibi yetişerek sorunlarınıza nokta koymaktadır.

Bakım ve onarım konusunda tecrübeli olan Çayyolu protherm servisi firmamız, kombi bakımını kışa girmeden yapılmasını tavsiye etmektedir. Kombi bakımında güncel servis yöntemlerini kullanan firmamız, zamandan kazandıran çalışma yöntemlerini tercih etmektedir. Kombi bakım ve onarım çalışmalarında, yıllık periyodik çalışma yöntemlerinde, güncel çalışma yöntemleri, öncelikle tercih edilmektedir.

Kombi bakımında, kombinin ısıtma özellikleri, baca ve petek kapasitesi ölçülmektedir. Kombiyi kullanan ev sahibinin onayı ile orjinal özelliklere sahip yedek parça değişimi ve bakım işlemleri  Çayyolu Protherm Servisi tarafından yapılmaktadır. Yerinde bakım ve onarım hizmeti veren firmamız, kombi bakım işlemlerinde, malzemelerin orjinal olmasına özen göstermektedir. Kombi markasına göre parça takviyesi, kombinin çalışmasını olumlu etkileyecektir. Filtre temizliği, ve toz temizliği, kombi bakımında gerçekleştirilen hizmetlerdir. Kombilerde meydana gelen gaz kaçakları ve arızalar, en kısa zamanda haber edilmelidir.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Ümitköy Protherm Servisi, Konutkent Protherm Servisi, Koru Protherm Servisi, Dodurga Protherm Servisi, Türkkonut Protherm Servisi, Yaşamkent Protherm Servisi, Aşağı Yutcu, Yukarı Yurtcu, Ahmet Taner Kışlalı, Bağlıca Protherm Servisi, Alacaatlı Protherm Servisi, Bilkent Protherm Servisi, İncek, Beytepe Protherm Servisi, Yapracık Protherm Servisi, Kızılcaşar Protherm Servisi

Çayyolu Protherm Servisi garanti başlangıcını yaptırabilmeniz için proje çizdirmenizi önermektedir. Projesi olmayan kombi kullanımı beraberinde ciddi sorunları da getirmektedir. En basitinden gazınızın kapanmasına neden olan bu durum farklı neticelenebilecek problemler de doğurur. Aynı şekilde kombi ve tesisat montajınızı da alanında yetişmiş , ustalığından emin olduğunuz bilindik tesisatcılara yaptırınız.  Çayyolu Protherm Servisi kullanım kılavuzlarınızda yazan maddeleri dikkatlice okumanızı ve işletme talimatlarına harfiyen uymanızı tavsiye etmektedir.