Servisim › Ankara Arçelik Servisi › Keçiören Arçelik Servisi

Keçiören Arçelik Servisi

Keçiören arçelik Servisi arıza bakım ve montaj ekipleri ile sizlere hizmetin en mükemmelini sunmak için her an hazır beklemektedir. Hafta içi veya hafta sonu ayrımı olmaksızın 7 gün 24 saat tüm işiniz için detek alacağınız birimlerimiz görev için sürekli hazır pozisyondadır.. İster acil durumunuz olsun , isterseniz gün ve saat belirleyerek ileri tarihli servis işiniz olsun Keçiören Arçelik Servisi buzdolabı çamaşır makinası bulaşık makinası gibi beyaz eşya arızalarınızı , klima gibi ısıtma - soğutma amaçlı cihazlarınızı veya televizyon gibi elektronik eşyalarınızı servis merkezimizden sizlere yardımcı olması için yönlendireceğimiz personellerimize güven içinde tamir ettirebil, güvenli , huzurlu ve ekonomik tamirat işlemlerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Her evde bulunan beyaz eşyaların bakımı genelde göz ardı ediliyor. Servis hizmeti mutlaka doğru yerden alınmalı ve orjinal parçalar kullanılmalıdır. Biz, Keçiören Arçelik servisi olarak, gerekli incelemeler yapmaktayız. Onarım, tamir ve bakım gibi hizmetlerimiz uzman ve profesyonel personeller tarafından yapılıyor. Kombi ve Şofben gibi genelde ısınma amaçlı kullandığımız ama sıcak su ihtiyacımızı da karşılayan bu tip kombine cihazların tüm montaj bakım ve onarım işlerini de itina ile yapıyoruz.

Özellikle kombi ve klima gibi ürünler belli periyotlarla Keçiören Arçelik Servisi tarafından bakım sürecinden geçmelidir. Klimaların bakımı, ev içerisinde yaşayan her bireyin sağlığını etkiler. Aynı zamanda kombi bakımı da ihmal edilmemelidir. Bu ürünlerin doğru bölgede yerleşmesi de önemli bir husustur. Beyaz eşyalar, kişilerin hayatını büyük bir ölçüde kolaylaştırıyor. Bu yüzden beyaz eşyalar zaman içinde bozulabilir. Bozulan beyaz eşyalara ise orjinal parça kullanmak en önemli detaydır. Bakım, onarım ve tamir gibi işlemler duruma göre farklı zaman alabilir. Keçiören bölgesinin en beğenilen , en çok aranan servisi olan Keçiören Arçelik Servisi sıcak ilşkileri ile ilk kurulduğu günden bu güne kadar geçen süre içinde siz değerli müşterileri tarafından sevilmiş ve gözünüzde iyi bir noktada konumlandırılmıştır. Çamaşır makinası buzdolabı ve bulaşık makinası gibi beyaz eşya ürününe sahip olmak isterseniz Arçelik mağazaları bu isteğinizi bol çeşitliliği ve isteginize uygun modelleri ile karşılayacaktır.Aynı şekilde televizyon modellerindeki seçenek sayısı da azımsanmayacak derecededir. Yaz sezonunu rahat ve konforlu geçireyim derseniz size uygun bir klima modeli de Arçelik mağazalarında mutlaka bulunur. 

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Aktepe, Ayvalı, Bağlum, Esertepe, Kalaba, Karakaya, Kavacık Subayevleri, Kuşcağız, Pınarbaşı, Şevkat Mahallesi, Şenyuva, Uyanış, Yaşilöz, Bademlik, Basınevleri, Çiçekli, Güzelyurt, İncirli, Kamil Ocak Mahallesi, Karargahtepe, Tepebaşı, Adnan Menderes, Yeşiltepe, Atapark, Bağlarbaşı, Çaldıran , Emrah, Güçlükaya, Hasköy, Kafkas, Kanuni, Karşıyaka, Köşk Mahallesi, Ovacık, Şenlik Mahallesi, Ufuktepe  , Yayla Mahallesi, Yükseltepe Mahallesi

Keçiören Arçelik Servisi çatısı altında genelde uzman ve profesyonel bir ekip ile yapılan bütün işlemler tahmini süre içerisinde yapılıyor. Beyaz eşyalarda yapılan incelemeler sonucunda, esas sorun belirleniyor ve ona göre tamir süreci başlıyor. Beyaz eşyalar kullanırken doğru deterjan kullanmak, belirli süre aralarında bakımı yaptırmak, kullanım süresini uzatacaktır. Kaliteli, güvenilir ve uzman kişiler tarafından sunulan servis hizmeti ile beyaz eşyaların doğru ve kısa süre içinde bakımı ve onarımı yapılmaktadır. Arçelik ürünlerini severek kullanan Keçiören sakinleri , servis ihtiyacı olduğunda ilk akla gelen işletme olan Keçiören Arçelik Servisi ile çalışmanın ne kadar doğru bir karar olduğunu uzun yıllardır biliyor. Eğer bizimle tanışmadıysanız sizleri de aramızda görmek isteriz. 448 00 00 numaralı hattımız sizlere sitediğiniz an yardımcı olmak için 24 saat hazır konumdadır. Operasyon merkezimize adres kaydınızı bıraktığınız an hemen değerlendirmeye alınacak olan şikayetlerinizi Keçiören Arçelik Servisi tarafından sonlandırma ayrıcalığını mutlakayaşayınız. Mobil pos cihazımız vasıtası ile artık işlem bitimizde tüm ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsinzi. Tüm servis araçlarımızda bulunan bu cihaz sizlerin hayatını kolaylaştırmak için uygulanmıştır.