Servisim › Ankara Arçelik Servisi › Çayyolu Arçelik Servisi

Çayyolu Arçelik Servisi

Çayyolu Arçelik Servisi bölgenin en eski , en tecrübeli ve en köklü kuruluşlarının başında gelmektedir. Ülkemizde en çok tercih edilen ve en güvenilen marka olan Arçelik, beyaz eşyadan elektronik ürünlere, elektrikli ev aletlerinden, kombi ve klimalara, televizyondan küçük ev aletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çayyolu Arçelik servisi hizmetleri veren firmamız, her türlü Arçelik ürünle ilgili ihtiyaçlarınızda hızlı ve güvenli şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Arçelik kombi sahipleri yüksek verimi ve ekonomik çalışma prensipleri ile ürünü tercih etmekte ve severek kullanmaktadır. Aynı şekilde şofben ve klimalarımız da son derece tasarrufludur. Günümüzde doğalgaz ve elektrik enerjileri oldukca pahalı ve üretimi de oldukca masraflıdır. Bu bilinçle hareket eden Arçelik tüm ürünlerinde düşük enerji sarfiyatını ön planda tutmuştur.

Ar - Ge için de önemli bütçeler ayıran Arçelik, dünya standartlarının üzerinde üretim yapmak için var gücü ile çalışmaktadır. Kombi Klima Beyaz Eşya Şofben Televizyon ve diğer küçük ev aletlerindeki tartışılmaz dayanıklılık ve kalite bu araştırmaların ve gelişimlerin sonucunda ortaya çıkmıştır.

Arçelik Klimalar

Çayyolu Arçelik Servisi tarafından klimaların düzenli olarak bakımının yapılması gerekir. Klimaların belli aralıklarla temizliği ve bakımı yapılmadığı takdirde, cihazın fitresinde biriken toz ve partiküller, odada bulunan havanın kalitesini düşürerek, solunum yollarını rahatsız eder. Arçelik firmamız tarafından verilen hizmetlerde ürünün bakımı detaylı olarak yapılır. Klima ürününüzün hava filtreleri temizlenerek, elektrik aksamı kontrol edilir.

Arçelik Kombilerin Bakımı

Kombilerinizin de en az yılda bir kez Çayyolu Arçelik Servisi tarfından bakımı yapılması gerekmektedir. Servisimiz tarafından sunulan kombi bakım hizmetlerinde,cihazın gaz boruları kontrol edilir. Temizlenmesi gereken parçalar temizlenir. Eskiyen parçaların yerine, yenileri takılır. Servisimiz tarafından kullanılan yedek parçalar, garantili ve bizzat firma tarafından üretilen, cihaz ile uyumlu parçalardır. Ayrıca Arçelik marka kombilerin taşınması ve montajında da hizmet veren ekibimiz, sertifikalı teknisyenlerden oluşmaktadır.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Ümitköy Arçelik Servisi, Konutkent Arçelik Servisi, Koru Mahallesi Arçelik Servisi, Dodurga Arçelik Servisi , Türkkonut Arçelik Servisi, Yaşamkent Arçelik Servisi, Aşağı Yutcu, Yukarı Yurtcu, Ahmet Taner Kışlalı, Bağlıca Arçelik Servisi, Alacaatlı Arçelik Servisi, Bilkent Arçelik Servisi, İncek Arçelik Servisi, Beytepe Arçelik Servisi, Yapracık Arçelik Servisi, Kızılcaşar Arçelik Servisi

Çayyolu Arçelik Servisi kombi şofben ve klima tamiri & bakımının haricinde beyaz eşya ürünleriniz için de görev yapmaktadır. Buzdolabı , bulaşık makinası kurutma makinası ve çamaşır makinası gibi Arçelik ürünü kullanıyorsanız ve arıza gözlemlemişseniz hiç zaman kaybetmeyiniz. 448 00 00 numaralı randevu hattımızı arayıp müsait olduğunuz gün ve saat için ekiplerimizden randevu isteyiniz. Ayrıcalıklı ve mükemmel sonuçlanmasını garanti ettiğimiz işlemlerden sizler de kolayca yararlanabilirsiniz. Çayyolu Arçelik Servisi yardıma ihtiyacınız olan her saniye yanınızdadır.